BiznesINFO.pl > Praca > Znana polska sieć marketów zamierza otworzyć sklep internetowy. Specjalista poszukiwany
Maria Gil-Sobczyk
Maria Gil-Sobczyk 06.06.2023 13:59

Znana polska sieć marketów zamierza otworzyć sklep internetowy. Specjalista poszukiwany

dino-sklep
Domena publiczna

Sieć marketów Dino najprawdopodobniej zamierza uruchomić swój sklep internetowy. W tym celu poszukiwany jest właśnie specjalista ds. e-commerce – informuje portal wiadomoscihandlowe.pl.

Dino przymierza się do wejścia w e-commerce

Sieć sklepów Dino poczyniła pewne kroki, aby wdrożyć system sprzedaży przez internet – informuje portal wiadomoscihandlowe.pl. Firma szuka obecnie specjalisty ds. e-commerce, który miałby pracować w centrali Dino w Krotoszynie. Jego zadaniem będzie wdrożenie i techniczna obsługa internetowej platformy sprzedaży.

Na ten moment nie wiemy, czy Dino chce stworzyć system e-commerce na własne potrzeby, czy też uruchomi sklep internetowy dla klientów sieci detalicznej.

Poszukiwany, poszukiwana

W ogłoszeniu opublikowanym na stronie internetowej Dino czytamy, że od kandydata na stanowisko specjalisty ds. e-commerce sieć oczekuje m.in. znajomości mediów elektronicznych, nowych technologii i podstawowych narzędzi e-marketingowych oraz doświadczenia w zakresie tworzenia i optymalizacji serwisów internetowych. Dodatkowym atutem przyszłego pracownika będzie doświadczenie w prowadzeniu sklepu internetowego. W ogłoszeniu nie podano widełek wynagrodzenia.

Od 12 czerwca Wizz Air wprowadza zmianę w bezpłatnych odprawach. Turyści powinni uważać.

Sieć nie zwalnia tempa

W kwietniu informowaliśmy, że w tym roku Dino zamierza otworzyć w Polsce 300 sklepów. Mają powstać zarówno w centralnej części kraju, jak i w tych województwach, w których od dawna są już dobrze znane. Nakłady inwestycyjne na ten cel mają wynieść 1,3 mld zł. Tomasz Biernacki, właściciel sieci, w tegorocznym rankingu najbogatszych Polaków przygotowywanym przez magazyn “Forbes” znalazł się na drugim miejscu. Jego majątek wyceniono na kwotę 19,8 mld zł.

Tagi: sklep handel
Polecane