BiznesINFO.pl
coffee-gaf59671e5 1920

Domena publiczna

Żabka umożliwia klientom zakup tańszej kawy. Wystarczy własny kubek

18 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Magdalena Madoń

Udostępnij:

17 sierpnia w sklepach sieci Żabka rozpoczęła się promocja na kawę oraz gorące napoje. Klienci każdorazowo zaoszczędzą złotówkę. Aby skorzystać ze zniżki, wystarczy przynieść do sklepu własny kubek.

Kawa o poranku

Wielu Polaków nie wyobraża sobie poranka bez filiżanki dobrej kawy. Jak wynika z badań  konsumenckich przeprowadzonych przez SW Research Agencja Badań Rynku i Opinii na zlecenie marki Nespresso Polska, aż 43 % Polaków zaczyna swój dzień od porannej kawy.

Polacy chętnie piją kawę w swoim ulubionym kubku. Sieć Żabka postanowiła połączyć upodobanie do tego napoju z dbałością o środowisko naturalne i zaprasza na kawę w promocyjnej cenie.

Warunkiem otrzymania rabatu na dowolny napój z ekspresu jest zgłoszenie Sprzedawcy, że napój zostanie przygotowany we własnym, czystym i wielorazowym kubku” czytamy w regulaminie akcji.

W komunikacie prasowym sieć podkreśla, że kawa z Żabki to w 100 % arabika, która jest smaczna, a także konkurencyjna cenowo. Promocja obejmuje wszystkie gorące napoje takie jak: espresso, kawa czarna, kawa z mlekiem, latte, cappuccino, herbata, czekolada. 

Akcja trwa od 17 sierpnia do 14 września br. Promocja nie obowiązuje w autonomicznych sklepach Żabka Nano. 

Odpowiedzialny biznes

– W Żabce promujemy odpowiedzialne zachowania i wspieramy klientów w podejmowaniu świadomych i dobrych decyzji. Dlatego zachęcamy do przychodzenia do Żabki po kawę z własnymi kubkami. Są one jednym z rozwiązań, dzięki którym możemy mieć bezpośredni wpływ na minimalizację produkcji odpadów. Promocyjna cena jest dodatkową zachętą do tego, aby możliwość zamówienia kawy we własnym kubku powoli stawała się dobrym przyzwyczajeniem – mówi Jarosław Serednicki, dyrektor marketingu w Żabka Polska.

Sklep Żabka istnieje na rynku od 24 lat i ma już 8500 punktów w całej Polsce. W sklepach można kupić produkty spożywcze, a także zjeść szybką przekąskę czy wypić kawę. Sieć działa na zasadzie franczyzy. 

Tagi:

ŻabkahandelReklama

Magdalena MadońAutor

Redaktor Biznesinfo. Wcześniej copywriter oraz młodsza księgowa. Absolwentka rachunkowości i controllingu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. W wolnym czasie bierze czarodziejski flet i gra w orkiestrach dętych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: magdalena.madon@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

Handel

Nowe Ferrari zaskoczyło świat. Włosi zaprezentowali całkiem inne auto niż dotychczas

Czytaj więcej >
Czego Polska eksportuje najwięcej?

Handel

Polski eksport i import mocno rośnie. Najnowsze dane za lipiec

Czytaj więcej >
Żywność i podwyżki cen

Handel

Maspex zapowiada podwyżki cen. Wysokie koszty produkcji

Czytaj więcej >

Handel

Czy braki energii wpłyną na produkcję Coca-Cola w Polsce?

Czytaj więcej >
Allegro

Handel

Allegro chce zastrzec kolor pomarańczowy jako znak towarowy

Czytaj więcej >
Fot. Jakub Kaminski/East News

Handel

Nowe problemy. W sklepach zabraknie kolejnego produktu

Czytaj więcej >