Żabka z nowymi produktami
Wikipedia/Mafo, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=68812543
Autor Maria Glinka - 12 Lutego 2021

Żabka chwali się nowym produktem. Sieć chce dogodzić nawet wybrednym i oszczędnym klientom

Żabka stara się na nieustannie wzbogacać swój asortyment, aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów. Do sklepów trafiły właśnie nowe zestawy kanapkowe w bardzo atrakcyjnej cenie. Osoby na diecie wegańskiej również znajdą coś dla siebie.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jaki nowy produkt wprowadziła Żabka
  • Ile kosztuje zestaw kanapkowy
  • Do kiedy można skorzystać z oferty

Żabka z nowym zestawem kanapkowym

Żabka to lider segmentu modern convenience nie tylko w Polsce, lecz także w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Tak wysoka pozycja i duże zaufanie klientów zobowiązuje do nieustannego dbania o jak najwyższą jakość produktów.

Dlatego też Żabka postanowiła zaskoczyć konsumentów nowymi produktami. Podstawą zestawów kanapkowych są cztery rodzaje bułek wypiekanych na miejscu ze świeżego pieczywa. Do wyboru są bułki pszenne, grahamki, ciabatty i bułki z dynią.

Co więcej, klient może samodzielnie zadecydować jakie składniki znajdą się w jego kanapce. Żabka poleca zestawy tradycyjne z serkiem kanapkowym Łaciate i kiełbasą żywiecką wieprzową Balcerzak. Klienci mogą skosztować także zestawu z serem Rycki Edam z Ryk, szynką delikatesową z kurcząt Drobimex, serkiem wiejskim ze szczypiorkiem Piątnicy, polędwicą sopocką Sokołowa czy salami naturalnym Bell.

Żabka przygotowała również alternatywę dla wegan. Zamiast zwykłego sera można wybrać plastry naturalne Violife czy hummus Dobra Karma. Zarówno zestaw tradycyjny, jak i wegański można skomponować z maksymalnie dwóch produktów.

Kanapki są bardzo atrakcyjne cenowo - koszt jednego pełnowartościowego posiłku to zaledwie 7 zł. Żabka przekonuje, że cena jest niższa do 40 proc. względem zakupu pojedynczych dodatków poza zestawem.

Zasady promocji w Żabce

Akcja promocyjna „Złap śniadanie na bogato za 7 zł” obowiązuje od 3 lutego do 2 marca 2021 r. Warunkiem skorzystania z oferty jest zakup na jednym paragonie jednego lub wielokrotności jednego z zestawów promocyjnych.

Jednak warto pospieszyć się z wyborem składników, bo oferta na niektóre produkty już niebawem dobiegnie końca. Żabka informuje, że zestaw 1 (bułka grahamka, serek Łaciaty i szynka z kurcząt) oraz zestaw 2 (bułka z dynią, ser Gouda, salami) będą sprzedawane tylko do 16 lutego.

Natomiast do 2 marca klienci mogą zakupić zestaw 3 (bułka pszenna, serek wiejski ze szczypiorkiem, polędwica sopocka), zestaw 4 (bułka grahamka, ser Rycki Edam, kiełbasa żywiecka wieprzowa) oraz zestaw 5 (ciabatta, ser wegański, hummus paprykowy). Rabat na wszystkie kanapki zostanie naliczony automatycznie przy kasie.

Najnowsza oferta kanapkowa to rozwinięcie strategii, którą Żabka prowadzi już od dłuższego czasu. Ogromną popularnością wśród klientów cieszą się bowiem gotowe kanapki Tomcio Paluch.

Przy okazji śniadaniowej wizyty w Żabce można skorzystać także z innych rabatów. Do 16 lutego trwa wyjątkowa promocja na pączki. Przy zakupie jednego wypieku drugi dowolny można otrzymać za pół ceny.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News