Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Wielkie promocje w sklepach z okazji Dnia Dziecka
Paweł Makowiec
Paweł Makowiec 30.05.2023 18:06

Wielkie promocje w sklepach z okazji Dnia Dziecka

None
Domena publiczna

W czwartek jak co roku obchodzony będzie Dzień Dziecka. Z tej okazji - warto jednak zaznaczyć, że nie tylko - w największych sieciach handlowych przygotowano pewne oferty specjalne.

Biedronka z promocjami na święto dzieci

Promocje z okazji Dnia Dziecka pojawiły się w Biedronce. Jak podaje Portal Spożywczy, po niższej cenie można kupić wedlowskie Ptasie Mleczko - dokładnie 9,99 zł z limitem dwóch opakowań na dzień. 

Obowiązuje również oferta 2+2 na lody na patyku, w rożku lub lodowe kanapki Kaktus z rabatem o wartości dwóch najtańszych produktów. Dodatkowo, ostatniego dnia maja obowiązuje oferta 1+1 na jajka Kinder Joy z limitem 10 sztuk na dzień na kartę Moja Biedronka.

Taniej także w Lidlu

Niemiecka sieć Lidl z okazji Dnia Dziecka również wprowadziła przeceny na słodycze z okazji 1 czerwca. Z informacji Portalu Spożywczego wynika, że Lidl zdecydował się na nieco inną promocję w przypadku Kinder Niespodzianek i Kinder Joy - obowiązuje promocja 2+1 gratis.

W odróżnieniu od Biedronki, Lidl wprowadził również promocję na lody. 1 litr lodów familijnych wg Portalu Spożywczego można kupić za 9,99 zł. Rożki i wafelki do lodów natomiast kosztują 3,99 zł za sztukę.

Dorośli również mają taniej

Dzień Dziecka nie oznacza jednak, że dorośli nie otrzymają specjalnych ofert. Jak podaje Portal Spożywczy, w Lidlu od poniedziałku 29 maja o ponad połowę przeceniono arbuzy, brzoskwinie, nektarynki oraz melony.

W Biedronce z kolei można m.in. zakupić do 3 czerwca 200g masła Ekstra Polskie za 3,45 zł/szt przy zakupie 3 kostek z limitem 6 szt na kartę Moja Biedronka. Z informacji Portalu Spożywczego wynika również, że kupując dwa opakowania serów żółtych Światowid w plastrach można kupić trzecie opakowanie za darmo.

Tagi: Biedronka Lidl