Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > W Biedronce już się zaczęło. Do sklepów ustawią się długie kolejki
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 13.06.2024 20:02

W Biedronce już się zaczęło. Do sklepów ustawią się długie kolejki

Biedronka
Fot. materiały własne

Biedronka po raz kolejny przygotowała dla swoich klientów wspaniałe okazje. Nowa gazetka obowiązuje już od czwartku (13 czerwca). Znajdziemy w niej całe mnóstwo produktów w obniżonych cenach. Takiej oferty nie można przegapić.

Nowa gazetka Biedronki, już się zaczęło

Tylko w piątek (14 czerwca) dostaniemy w Biedronce mleko UHT 3,2 proc. Wypasione Mlekovita dostaniemy za 2,09 zł/1 l. Jest jednak jeden warunek. Taka cena obowiązuje, jeśli kupimy dwanaście sztuk produktu. Tylko w sobotę (15 czerwca) kupimy masło ekstra Polskie Mlekovita za 3,93 zł/200 g, przy zakupie sześciu sztuk.

Klienci powinni pamiętać, że w przypadku tych dwóch obniżek obowiązują pewne ograniczenia. Jeśli chodzi o mleko, to limit dzienny wynosi dwanaście opakowań na kartę Moja Biedronka. W przypadku masła, możemy kupić maksymalnie sześć sztuk dziennie na jedną kartę Biedronki.

Utrata prawa do zachowku. Kto traci prawo do dziedziczenia?

Biedronka znów zaskakuje wspaniałymi okazjami

W nowej gazetce Biedronki nie mogło zabraknąć także świeżych warzyw i owoców. Pomidor malinowy polski układany na wagę to koszt rzędu 5,99 zł za kilogram. Jeden pęczek rzodkiewki kupimy za 1,50 zł, jeśli weźmiemy dwa pęczki. Tańsze o połowę są ziemniaki wczesne na wagę - kosztują teraz tylko 2,49 zł za kilogram.

Popularna sieć sklepów oferuje teraz także borówki amerykańskie w cenie 8,99 zł/300 g przy zakupie dwóch opakowań. Polskie maliny to koszt rzędu 4,99 zł/125 g, a czereśnie dostaniemy za 14,99 zł/1 kg. Za morele zapłacimy 18,99 zł/1 kg, za jeżyny 8,99 zł/125 g, a za mandarynki na wagę - 5,99 zł za kilogram.

Takiej oferty Biedronki nie można przegapić

W najnowszej ofercie Biedronki znajdziemy również ser żółty w plastrach Rycki Edam Exclusive, który kosztuje 3,99 zł/135 g przy zakupie trzech opakowań. Ser z dziurami Rycerski w plastrach Światowid to koszt rzędu 3,33 zł/135 g, jeśli kupimy trzy sztuki.

Wszystkie pizze Dr. Oetker Guseppe zostały objęte specjalną ofertą. Jeżeli kupimy dwa produkty, to za ten tańszy zapłacimy aż o 70 proc. taniej. Pizza rodzinna kebab Donatello jest w cenie 16,99 zł/600 g. Paluszki z solą Beskidzkie dostaniemy za 6,99 zł/300 g.

Zobacz także: Grupowe zwolnienia w polskiej firmie. Ponad 200 osób zostanie bez pracy