ubereats-pexels-kaipilger
Kai Pilger / Pexels
Autor Stanisław Węgrowski - 22 Kwietnia 2020

UberEats rozszerza swoją ofertę. Wchodzi do dwóch kolejnych dużych miast Polski

UberEats będzie dostępne w kolejnych dwóch miastach - w Olsztynie oraz Częstochowie. Użytkownicy aplikacji mogą korzystać teraz dostawy bezkontaktowej. Tym samym UberEats działa już w 22 miastach w Polsce.

UberEats w kolejnych polskich miastach

Dołączenie do usługi UberEats kolejnych miast sprawia, że w oferta aplikacji powiększyła się o 50 kolejnych lokali gastronomicznych. Jak podaje portal wiadomoscihandlowe.pl, UberEats zyskało nowe restauracje z kuchnią polską, japońską czy włoską. Pojawiły się też specjały z regionów Ameryki Północnej. Aplikacja UberEats daje użytkownikom możliwość zamawiania jedzenie bez konieczności wyjścia z domu.

Za mała odległość od członków rodziny może grozić akcją policji. Morawiecki tłumaczy dlaczegoZa mała odległość od członków rodziny może grozić akcją policji. Morawiecki tłumaczy dlaczegoCzytaj dalej

UberEats wprowadza nowe rozwiązania

UberEats zaznacza też, że ostatnio firma wprowadziła dużo rozwiązań, które mają zapewnić bezpieczeństwo dostaw oraz wsparcie lokalnych restauracji, dostawców i klientów. W ramach działań zdecydowano o zniesieniu opłaty aktywacyjnej dla nowo dołączających lokali, możliwość rozliczania płatności dziennie, a także wprowadzono opcję Pick Up - możliwość odbioru osobistego dla wszystkich restauracji, bez pobierania dodatkowych opłat.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Watykan zajął nowe stanowisko w sprawie Świąt Wielkanocnych. Wierni mogą być zadziwieni
2. Ważna deklaracja Mateusza Morawieckiego. Dotyczy polskich uczniów i najważniejszych egzaminów

10 tys. zł kary, o których nie masz pojęcia. W przyszłym miesiącu ty też możesz zapłacić10 tys. zł kary, o których nie masz pojęcia. W przyszłym miesiącu ty też możesz zapłacićCzytaj dalej

UberEats wprowadził także dostawę bezkontaktową - kurierzy mogą zostawić zamówienie pod drzwiami lub w wyznaczonym miejscu, co zwiększa bezpieczeństwo zarówno dostawców, jak i klientów aplikacji.

Firma zwraca uwagę, że rozwój działalności UberEats na polskim rynku to szansa dla restauratorów, którzy w czasie pandemii nie tylko otrzymują dodatkowe możliwości realizowania zamówień, ale też dostęp do większej liczby klientów.

UberEats w już w 22 miastach w Polsce

Polscy konsumenci mogą korzystać UberEats już od ponad trzech lat. Pierwszym polskim miastem, gdzie wprowadzono UberEats, była Warszawa. Aktualnie usługa działa w 22 miastach na terenie całej Polski.

Możliwe, że jesteśmy na progu przełomu. 80% szans na powodzenie nowej szczepionkiMożliwe, że jesteśmy na progu przełomu. 80% szans na powodzenie nowej szczepionkiCzytaj dalej

Poza Warszawą UberEats działa także w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Łodzi, Katowicach, Lublinie, Bydgoszczy, Toruniu, Gliwicach, Sosnowcu, Zabrzu, Białymstoku, Szczecinie, Rzeszowie, Kielcach, Radomiu, Olsztynie i Częstochowie.

W sumie na świecie UberEats działa w ponad 6 tys. miast, w 45 krajach na całym świecie. Aplikacja daje konsumentom możliwość zamawiania jedzenia z ponad 400 tys. lokali gastronomicznych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Duże zmiany w ślubach. Uwaga, zaczną obowiązywać już niedługo
  2. Polska firma produkuje materiał nieprzepuszczający wirusów. Stał się prawdziwym hitem
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. 12-latka musiała przejść przez koronawirusa ponad 100 km. Nie dała rady, nie żyje, przykra wiadomość ze świata
Pekao i PZU odradzają robienie jednej rzeczy. Wszystko z powodu panującej epidemiiPekao i PZU odradzają robienie jednej rzeczy. Wszystko z powodu panującej epidemiiCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News