Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Samochód

Samochód

Auto za grosze
03.08.2020 02:00 Niezwykła oferta. 32 auta do kupienia za 7326,70 zł. Trzeba spełnić tylko jeden warunek

Auto, a właściwie nawet 32 auta za nieco ponad 7 tysięcy złotych. Niecodzienna akcja białostockiego ratusza, który postanowił zorganizować sprzedaż zalegających na miejskich parkingach samochodów.

Auto dla TVP Kurskiego
31.07.2020 02:00 30 luksusowych samochodów dla TVP. Jedno auto może kosztować ok. 120 tys. zł

Auto pomalowane metalizowanym lakierem w kolorze niebieskim, automatyczna klimatyzacja, silnik o mocy co najmniej 150 KM - takie wymagania musi spełnić dostawca 30 luksusowych limuzyn dla Telewizji Polskiej. Budżet? 4 miliony złotych, czyli ponad 120 tysięcy za samochód. Oto najnowszy przetarg jaki został ogłoszony przez TVP - informuje Gazeta Wyborcza.

Jednostka wojskowa w Bielsku-Białej
30.07.2020 02:00 Wiemy jakimi samochodami będzie jeździć nasze wojsko. Zakończył się przetarg na 262 pojazdy

Samochody dla Ministerstwa Obrony Narodowej dostarczy MAN. Pojazdy, które zostaną wyprodukowane w fabryce Volkswagena cechować się mają wysoką mobilnością. Polskie wojsko otrzyma łącznie 262 samochody.

Melex z nowym dostawczakiem
28.07.2020 02:00 Nowy polski dostawczak od Melexa. Jest w pełni elektryczny

Melex pokazuje nowy pojazd. Polska marka, którą pokochali przede wszystkim golfiści oraz hotelarze z tropikalnych krajów, którzy z dumą wożą swoich gości po rozległych resortach ogłasza, że ich pojazdy wkrótce będzie można spotkać na drogach publicznych.

Reklama Tesli zakazana
17.07.2020 02:00 Tesla na cenzurowanym. Elon Musk wprowadził klientów w błąd?

Reklama Tesli nie może być emitowana w Niemczech w formie, w jakiej koncern Elona Muska planował jej emisję. Chodzi o autopilota, którym kilka dni temu fascynował się wizjoner i snuł plany całkowicie autonomicznego samochodu jeszcze w tym roku. Okazało się, że autopilot ma masę błędów i nie jest w stanie zagwarantować bezpieczeństwa, a jego używanie - szczególnie w mieście - może prowadzić do wielu wypadków, a nawet katastrof. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Samochód na gaz
15.07.2020 02:00 Wiemy ile samochodów w Polsce jeździ na gaz. Niektóre modele mogą zaskakiwać

Samochód na gaz staje się coraz popularniejszy w Polsce. Rośnie liczba pojazdów wyposażonych w instalację LPG, oto obraz jaki wyłania się z badań przeprowadzonych przez IBRM Sam.

Kontrolki w samochodzie pełnią bardzo ważną funkcję. Sprawdź, co oznaczają.
10.07.2020 02:00 Kontrolki na desce rozdzielczej samochodu. Znasz znaczenie wszystkich?

Główne kolory kontrolek to zielone, które pełnią funkcję informacyjną. Żółte kontrolki są to kontrolki informacyjno-ostrzegawcze, natomiast czerwone po prostu ostrzegają. Zapalenie się żółtej kontrolki powinno wzmóc czujność kierowcy, natomiast czerwone mogą syngalizować poważną awarię pojazdu.