Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Ile Zarabia

Ile Zarabia

Ile zarabia sołtys
27.03.2021 01:00 Ile zarabia sołtys? Ujawniamy stawki na wsiach

Z tego artykułu dowiesz się:Ile zarabia sołtysKto wybiera sołtysaCo robi sołtys

Ile zarabia się w wojsku
28.02.2021 01:00 Zarobki w wojsku. Od szczebli najniższych do najwyższych

Z tego artykułu dowiesz się:Co składa się na wynagrodzenie w wojskuNa jakie dodatki mogą liczyć żołnierzeIle zarabia się na poszczególnych stopniach

Ile zarabia sołtys? Co należy do jego obowiązków?
20.12.2020 01:00 Ile zarabia sołtys, czy to się opłaca? Ujawniamy stawki

Z tego artykułu dowiesz się:Ile zarabia sołtys,Co należy do obowiązków sołtysa,Czy sołtys płaci podatki.

Doda
29.09.2020 02:00 Ile zarabia Doda? Jej finanse prześwietla prokuratura

Ile zarabia Doda? Jej finansom przyjrzy się prokuratura, a sąd rozpatrzy wniosek o upadłość spółki filmowej, którą prowadziła wspólnie z małżonkiem. "Puls Biznesu" informuje o śledztwie, które ma zostać poprowadzone przez prokuraturę – organy ścigania sprawdzą, czy Doda przez spółkę filmową nie działała na szkodę wierzycieli.

Ile zarabia Jacek Kurski
28.09.2020 02:00 Ile zarabia Jacek Kurski? "Poprosiłem o najniższe możliwe wynagrodzenie, proponowano mi wyższe".

Jacek Kurski ponownie zasiadł na fotelu prezesa TVP. Na jakie wynagrodzenie może liczyć? Zaskakujące zarobki prezesa Jacka Kurskiego. Sam twierdzi, że oszczędza na swojej wypłacie, dzięki czemu telewizja "dobrze wykorzystuje rządowe pieniądze". Sprawdzamy szczegóły.

Dorota Wellman
25.09.2020 02:00 Ile zarabia Dorota Wellman? Okazuje się, że gwiazda dzieli się swoim majątkiem

Dorota Wellman w 2017 roku zajęła 59. miejsce w Rankingu Najcenniejszych Gwiazd Polskiego Show-Biznesu magazynu Forbes. Ile tak naprawdę zarabia gwiazda? Okazuje się, że dziennikarkę z całą pewnością zaliczyć można do grona tych lepiej sytuowanych Polaków. Nic dziwnego, charyzmatyczna i lubiana telewizyjna prezenterka markuje swoją twarzą nie tylko popularny program śniadaniowy "Dzień Dobry TVN", ale również występuje w licznych reklamach telewizyjnych i prasowych. Okazuje się jednak, że Dorota Wellman sporą część tego co zarobi przekazuje na cele charytatywne.

Magda Gessler ile zarabia
24.09.2020 02:00 Ile zarabia Magda Gessler? Można się złapać za głowę

Magda Gessler dorobiła się na "Kuchennych rewolucjach" prawdziwej fortuny. Nic dziwnego, kulinarny program, w którym znana restauratorka ratuje przed upadkiem gastronomiczne obiekty podbił serca Polaków. "Kuchenne rewolucje" doczekały się już 21 edycji! Sprawdzamy ile udało się zarobić Magdzie Gessler na tym popularnym programie.

biznes-info-640x433
17.06.2019 02:00 Jakie zarobki w Biedronce? Wciąż rosną

Zarobki w Biedronce - ile zarabiają pracownicy jednego z najpopularniejszych dyskontów w Polsce? Oprócz pensji kasjerzy - sprzedawcy dostają również różnego rodzaju dodatki.