Wyszukaj w serwisie
BiznesINFO.pl > Handel > Tak wygląda świąteczna paczka dla pracowników Kauflanda. "Bardzo skromnie"
Paweł Makowiec
Paweł Makowiec 08.12.2023 13:15

Tak wygląda świąteczna paczka dla pracowników Kauflanda. "Bardzo skromnie"

Kaufland
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Okres przedświąteczny nie oznacza wyłącznie wzmożonego ruchu w sklepach. Również pracownicy sieci handlowych dostają od swoich pracodawców prezenty - najczęściej są to bony bądź pieniądze. W przypadku Kauflandu jednak, pracownicy dostali paczki-niespodzianki.

Paczka świąteczna dla pracowników Kauflanda

Polityka prezentów świątecznych dla pracowników zależy od sieci handlowej. Nie tylko Kaufland rozdaje swoim pracownikom upominki - robią to również inne supermarkety i dyskonty, i to w najróżniejszy sposób.

Jak jednak podaje serwis kobieta.onet.pl, w przypadku Kauflandu jest niemałe zaskoczenie. Opakowanie prezentu dla pracowników to z pozoru typowe kartonowe pudełko z motywem świątecznym - sieć pochwaliła się akcją w filmie na swoim profilu na TikToku.

Poczta Polska wszystkich oszukała? Padły poważne zarzuty, musieli się tłumaczyć

Zawartość paczki zaskakuje

Po otwarciu pudełka okazuje się, że pozory bardzo mocno mylą. Pracownicy sieci otrzymali bowiem sporo smakołyków i drobnych upominków od swojego pracodawcy.

W środku paczki znalazły się m.in. Torcik Wedlowski, Alpejskie Mleczko, czekolada Milka, ciasteczka Jeżyki i pierniczki Katarzynki. Dodatkowo były tam również paczki kawy i herbaty oraz mieszanka bakalii. Z innych upominków, na samym dnie znalazły się drewniane łyżki oraz deska do krojenia.

Opinie internautów są podzielone

Do spółki z paczkami świątecznymi, pracownicy otrzymali także bony, które mogą przeznaczyć na zakupy świąteczne. Z kolei łączna ilość paczek dla pracowników przygotowanych przez sieć Kaufland wyniosła 17 tys.

Oceny internautów co do prezentów są podzielone. Według jednych, paczka jest “bardzo fajna” i można ją ocenić jako “fajny gest”. Z kolei inni mówią, że jest to “kompletnie nic”, a same paczki mają wyglądać “skromnie”.