BiznesINFO.pl
biznes-info-640x433

Biznesinfo.pl

Zamówisz zakupy przez internet i odbierzesz na parkingu. Sieć sklepów wprowadza usprawnienie dla klientów

16 Kwietnia 2020

Autor tekstu:

Radosław Święcki

Udostępnij:

Wasz Sklep Spar uruchomił usługę Spar Drive w sklepach Spar oraz Piotr i Paweł. Klienci sklepów w kilku polskich miastach mają możliwość odbioru zamówienia online na parkingu sklepu.

Spar Drive – jak to działa?

Z usługi Spar Drive skorzystać mogą klienci sklepów Spar oraz Piotr i Paweł w Częstochowie, Rzeszowie, Zielonej Górze i Gorzowie Wielkopolskim. Do końca kwietnia usługa ma zostać wdrożona w 11 polskich miastach.

Jak usługa wygląda w praktyce? Klienci zamawiają zakupy przez Internet, po czym podjeżdżają pod siedzibę sklepu, zaś po zaparkowaniu na dedykowanym miejscu parkingowym pracownik wstawia zakupy klienta do bagażnika jego samochodu.

 – W obecnej sytuacji kluczowe jest sprostanie rosnącemu zainteresowaniu klientów zakupami przez Internet – a także prowadzenie działań, które zmniejszą kolejki w sklepach stacjonarnych – dla bezpieczeństwa klientów i pracowników. Opcja Spar Drive jest najwygodniejszą usługą typu zamów-odbierz. Klienci sklepu online mają dostęp do pełnej oferty produktów Spar oraz Piotr i Paweł – takiej samej, jak w sklepach stacjonarnych, w tych samych cenach i bez żadnych dodatkowych kosztów. Wciąż szukamy kolejnych rozwiązań, które jeszcze bardziej zwiększą poziom bezpieczeństwa naszych klientów oraz pracowników – mówi Tomasz Syller, dyrektor zarządzający, członek zarządu Wasz Sklep Spar.

Wiadomoscihandlowe.pl przypominają, że od 7 kwietnia w wybranych placówkach Spar oraz wszystkich sklepach własnych Piotr i Paweł dla klientów dostępne są specjalne ulotki z listą zakupową. Po uzupełnieniu zamówienia poza sklepem można zostawić ulotkę w przeznaczonym do tego miejscu – załoga sklepu skompletuje koszyk i zadzwoni do klienta, gdy zakupy będą gotowe do odebrania przy kasie, gdzie ten dokona płatności. Rozwiązanie to umożliwi osobom młodszym realizację zakupów w godzinach dla seniorów.

Radosław ŚwięckiAutor

Redaktor Biznesinfo. Absolwent dziennikarstwa na UW. Wielbiciel politycznych biografii i zagranicznych stacji radiowych (zwłaszcza w językach, których nie rozumiem). Przed BiznesInfo związany z B2-biznes.pl, Forum Samorządowe i Magazynem THINKTANK.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

Handel

Biedronka przygotowała się na Black Friday. Klienci znów ustawią się w kolejkach

Czytaj więcej >
kolejka

Handel

Polacy znaleźli sposób na inflację. Starają się kupować konkretne produkty

Czytaj więcej >

Handel

Biedronka kusi klientów niskimi cenami. Jednak już za chwilę ulubione promocje się kończą

Czytaj więcej >
lidl

Handel

Lidl rzuca na półki prawdziwe hity, ale tylko dzisiaj. Sieć poinformowała klientów

Czytaj więcej >
Rossmann i Kolporter

Handel

Rossmann przygotował wielki prezent dla klientów. Dostaniesz go bezpłatnie w salonikach Kolporter

Czytaj więcej >
ważne

Handel

RMF: Rząd wprowadzi maksymalną marżę dla stacji benzynowych

Czytaj więcej >