Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > Padła główna wygrana w Lotto Plus. Gracz zgarnie fortunę
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 15.05.2024 17:29

Padła główna wygrana w Lotto Plus. Gracz zgarnie fortunę

Lotto
Fot. East News/Jakub Kaminski

Los ponownie uśmiechnął się do jednego z Polaków, któremu udało się wygrać główną nagrodę w loterii Lotto. Szczęśliwiec zgarnie teraz gigantyczną kwotę. Wiadomo, gdzie gracz nabył swój szczęśliwy kupon. Przedstawiamy szczegóły.

Zasady losowania Lotto i Lotto Plus

Loteria Lotto organizowana przez Totalizator Sportowy funkcjonuje już od wielu lat. Gry liczbowe zyskały ogromną popularność wśród Polaków, którzy bardzo chętnie biorą w nich udział z nadzieją, że zgarną gigantyczne pieniądze. 

Jeden kupon Lotto kosztuje zaledwie 3 zł. Zadaniem gracza jest wytypowanie 6 z 49 liczb, co mogą zrobić samodzielnie lub za pomocą metody na “chybił trafił”. Jeżeli dopłacą złotówkę, to skreślone liczby wezmą udział w dodatkowym losowaniu - Lotto Plus. 

ZUS wysyła przelewy. 3919 zł miesięcznie i wyrównanie za trzy miesiące

Takie liczby padły podczas wtorkowego losowania Lotto

Warto wspomnieć, że losowania Lotto i Lotto Plus odbywają się w każdy wtorek, czwartek oraz sobotę o godzinie 22:00. We wtorek 14 maja miało miejsce kolejne już losowanie Lotto Plus, podczas którego padły następujące liczby: 8,9, 11, 12, 24 oraz 43. 

Okazuje się, że dokładnie taka sama kombinacja znalazła się na kuponie jednego z graczy. Szczęśliwiec z całą pewnością zapamięta ten dzień na długo, bo na jego konto trafi gigantyczna suma pieniędzy. 

Zobacz także: GUS wydał komunikat. Tyle wyniosła inflacja w kwietniu

Główna wygrana w Lotto. Gracz zgarnie fortunę

Na konto gracza, który trafił “szóstkę” w losowaniu Lotto Plus wpłynie milion złotych. Jak się okazuje, szczęśliwiec wytypował swoje liczby za pomocą metody na “chybił trafił”. Kupon został zakupiony w kolekturze Lotto przy ul. Zakopiańskiej 117d w Krakowie.

Co ciekawe, jest to pierwsza tak wysoka wygrana w tym konkretnym punkcie. W całym mieście padło aż 50 wygranych, które były równe lub wyższe niż milion złotych. Kolejne losowanie odbędzie się 15 maja. Kumulacja Lotto wynosi 3 000 000 zł, a Lotto Plus można będzie standardowo wygrać okrągły milion.