BiznesINFO.pl
Orlenpaczka.pl - nowa usługa na rynku przesyłek

Materiały Partnera

ORLEN Paczka - nowa usługa na rynku przesyłek

12 Października 2021

Autor tekstu:

Barbara Daszuta

Udostępnij:

Ze sklepów internetowych korzysta obecnie coraz więcej Klientów. Kupowanie online jest szybkie, wygodne i bezpieczne, dzięki czemu zyskuje wciąż rosnące grono zwolenników. Dynamiczny rozwój sprzedaży internetowej napędza jednocześnie rynek przesyłek.

Jedną z najnowszych usług w tej kategorii jest ORLEN Paczka, która powoli staje się coraz silniejszą konkurencją dla innych firm wysyłkowych. Koncern paliwowo-energetyczny PKN ORLEN połączył swoje siły ze spółką RUCH, wzmacniając swoją działalność o segment logistyczny. Konkurencyjność tej usługi polega na krótkim czasie dostawy oraz dużej liczby punktów, w których można odebrać lub nadać paczkę.

Poznaj usługę ORLEN Paczka

Dawniej Paczka w RUCHu, dziś ORLEN Paczka. Połączenie dwóch silnych marek prezentuje się bardzo obiecująco i daje duże szanse na sukces rynkowy. ORLEN Paczka to nowa, dynamicznie rozwijająca się usługa kurierska o dużym potencjale. Umożliwia wygodne odbieranie oraz nadawanie przesyłek wraz z ekspresową wysyłką. Usługa obejmuje ponad 6000 punktów odbioru i nadań, które zlokalizowane są w całej Polsce. Przesyłkę można zrealizować w punktach z oznaczeniem ORLEN Paczka: na stacjach paliw Orlen, Automatach Paczkowych, a także w kioskach RUCH oraz sklepikach osiedlowych czy też punktach usługowych. Z usługi korzysta coraz szersze grono klientów, w tym wiele sklepów online oraz platforma Allegro.

Aplikacja mobilna ORLEN Paczka

Z myślą o jeszcze większej wygodzie i łatwiejszym odbieraniu przesyłek, powstała nowoczesna aplikacja mobilna skierowana do użytkowników usługi ORLEN Paczka. Aplikacja umożliwi między innymi bezdotykowe odbieranie przesyłki z Automatu Paczkowego. Ponadto oprogramowanie posiada opcję śledzenia paczek, dzięki czemu możesz łatwo sprawdzić, gdzie obecnie znajduje się przesyłka. Aplikacja informuje również użytkownika o najnowszych, atrakcyjnych promocjach lub bonach zakupowych dostępnych na stacjach ORLEN. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość bezpłatnego przedłużenia czasu oczekiwania przesyłki w automacie o jeden dzień. Jest to szczególnie przydatne w sytuacji, kiedy z różnych powodów możemy mieć trudność z odebraniem paczki w terminie.

Łatwe nadawanie i odbieranie paczek

Z obsługą usługi ORLEN Paczka nie powinny mieć problemu nawet początkujący użytkownicy. Zarówno odbieranie, jak i nadawanie przesyłek jest przejrzyste i wręcz intuicyjne. O nadejściu przesyłki informuje SMS oraz e-mail z kodem odbioru lub powiadomienie w aplikacji mobilnej. Skrytkę można otworzyć, korzystając z otrzymanego kodu odbioru lub za pomocą aplikacji ORLEN Paczka.

Sprzedaż internetowa stale się rozwija, a liczba e-sklepów wciąż rośnie. Podążając za potrzebami rozwijającej się branży e-commerce, rynek przesyłek rozbudowuje i udoskonala swoje usługi, zapewniając szybką i bezproblemową wysyłkę paczek. ORLEN Paczka to odpowiedź na oczekiwania rynku sprzedaży internetowej. Stale rosnąca liczba punktów odbioru w połączeniu z błyskawiczną wysyłką i wygodną aplikacją mobilną czyni tę usługę bardzo konkurencyjną.

Materiały Partnera

Barbara DaszutaAutor

Copywriter, specjalistka z dziedziny reklamy natywnej. Absolwentka UKSW, z wykształcenia: teolog, pedagog i dietetyk kliniczny. Po godzinach: gamerka i miłośniczka technologii 4K (koc, książka, kawa, kot)

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Polska i Świat

Zerowy PIT nie dla wszystkich rodziców

Czytaj więcej >
Iberion

Polska i Świat

20 tys. zł na niepełnosprawne dziecko. Rząd nadal nie ma rozwiązania

Czytaj więcej >
Screen z filmu

Polska i Świat

Netflix nie zapłacił twórcom serialu „Ranczo”. Bo nie musiał

Czytaj więcej >
Zdjęcie autorstwa Gustavo Fring z Pexels

Polska i Świat

Zmiany w fotowoltaice. Rząd PiS chce zmiany prawa

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Polska i Świat

Andrzej Duda wyremontuje swoje rezydencje za miliony

Czytaj więcej >
east news

Polska i Świat

Węgiel stał się towarem deficytowym. Zaczyna go brakować

Czytaj więcej >