Awaria w Banku Millennium
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Autor Wiktoria Pękalak - 9 Lutego 2021

Awaria w Banku Millennium. Dostęp do konta utrudniony

W Banku Millenium miała miejsce awaria, która uniemożliwiła klientom dostęp do kont przez internet.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Na czym polega awaria w Millenium
  • Czy pieniądze klientów są zagrożone
  • Do jakich funkcji e-bankowości nie ma dostępu

Awaria w Banku Millenium

Klienci Millenium od samego rana muszą mierzyć się z ogromną awarią. Nie działa logowanie do systemu internetowego bankowości oraz aplikacji mobilnej.

Każda próba logowania do serwisu e-bankowości mobilnej kończy się komunikatem: "Niestety nie udało się załadować danych", a do serwisu internetowego: "Połączenie jest niedostępne lub niemożliwe. Spróbuj ponownie później".

Po zalogowaniu do aplikacji mobilnej pojawia się komunikat: "Twoje produkty lub usługi mogą być chwilowo nie wyświetlać się prawidłowo. Pracujemy nad rozwiązaniem i przepraszamy za utrudnienia".

Pierwsze problemy z logowaniem do usług e-bankowości zaczęto zgłaszać już po godzinie 10:00. Wystarczyła godzina, by liczba podobnych zgłoszeń gwałtownie wzrosła, wynika z danych portalu Downdetector.

Millenium opublikowało na Twitterze post, w którym uspokaja wszystkich klientów: “Mogą występować przejściowe utrudnienia w korzystaniu z systemu internetowego i aplikacji mobilnej. Pracujemy nad ich jak najszybszym rozwiązaniem. Bardzo przepraszamy za niedogodności”.

Portal Bankier zdecydował się zapytać bank, na czym polega awaria.

“Mogą występować przejściowe utrudnienia w korzystaniu z systemu internetowego i aplikacji mobilnej. Pracujemy nad ich jak najszybszym rozwiązaniem" - odpowiedziała Ewelina Składanek z biura prasowego Banku Millennium.

Awaria w Banku Millennium ustąpiła

O godz. 14 nasza redakcja otrzymała informację od Banku Millennium, że awaria już się zakończyła. Klienci mogą już korzystać ze swoich kont i dokonywać operacji bankowych.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News