mBank stawia na bankowość elektroniczną
Pixabay/AKuptsova
Autor Maria Glinka - 17 Kwietnia 2020

Wielki bank wprowadza duże udogodnienia w bankowości elektronicznej. Już w przyszłym tygodniu

mBank proponuje innowacyjne rozwiązania w systemie bankowości internetowej. Wzrost limitów transakcji czy wirtualna eKarta to tylko dwie z wielu nowych możliwości, z których już za kilka dni będą mogli skorzystać klienci.

mBank stawia na bankowość internetową

mBank stara się na bieżąco reagować na zmieniające się zapotrzebowania klientów w czasie pandemii. Dlatego też podjęto decyzję o wprowadzeniu szeregu udogodnień w systemach bankowości internetowej od 22 i 23 kwietnia.

Od przyszłego tygodnia klienci będą mieli możliwość m.in. wykonania przelewu w aplikacji mobilnej do 20 tys. zł. Na ten moment limit takiej transakcji to 10 tys. zł.

Dużo łatwiej stracisz prawo jazdy. Rząd już pracuje nad zmianamiDużo łatwiej stracisz prawo jazdy. Rząd już pracuje nad zmianamiCzytaj dalej

Korzyści z Blika dla nowych użytkowników aplikacji

Wzrośnie także maksymalna kwota, jaką będzie można przesłać Blikiem – do 2 tys. zł. Jednak to udogodnienie będzie przysługiwało tylko tym klientom, którzy po raz pierwszy zainstalują aplikację mobilną na telefonie. Pozostali w dalszym ciągu będą mogli realizować transakcje Blikiem o maksymalnej wartości 1 tys. zł.

Modyfikacja tego limitu będzie możliwa na mLinii, a do 30 czerwca również w serwisie transakcyjnym. Maksymalny dzienny limit transakcji Blikiem pozostanie bez zmian i będzie wynosił 10 tys. zł – podaje prnews.pl.

Wirtualna eKarta i przewalutowanie

Od 23 kwietnia klienci będą mogli zamówić wirtualną eKartę, której szczegóły będą widocznie jedynie w aplikacji mobilnej i serwisie transakcyjnym. Ma ona służyć przede wszystkim do zakupów internetowych.

mBank wprowadza także zmiany w zakresie informowania o kosztach przewalutowania zarówno w trakcie dokonywania przelewu, jak i płacenia kartą. Jeśli klient będzie robił przelew, który wymaga przewalutowania z EUR na inną walutę lub na odwrót, to zostanie zawiadomiony o szczegółach przeliczenia waluty i wysokości opłaty transakcyjnej.

Wszystkie proponowane udogodnienia zakładają zwiększenie liczby transakcji dokonywanych w Internecie i mają na celu ograniczenie wizyt w placówkach bankowych.

Biedronka wprowadza wielką promocję w konkretnych godzinach. Lepiej zajmij miejsce w kolejceBiedronka wprowadza wielką promocję w konkretnych godzinach. Lepiej zajmij miejsce w kolejceCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kto nie musi zasłaniać ust? Jest najnowszy rządowy dokument, wszystko wyjaśnia
  2. Czy pandemii wirusa można było uniknąć? Dyplomaci informowali o niebezpieczeństwie już dwa lata temu
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Wojciech Cejrowski podał swój dokładny plan na pokonanie koronawirusa. Ostre słowa wobec rządu
Biedronka zachęca do nocnych zakupów. Sieć kusi promocjami po 22:00Biedronka zachęca do nocnych zakupów. Sieć kusi promocjami po 22:00Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News