Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Kupisz 20 w cenie 10. Lidl czeka szturm przez głośną akcję, musisz się jednak pospieszyć
Stanisław Węgrowski
Stanisław Węgrowski 30.04.2020 02:00

Kupisz 20 w cenie 10. Lidl czeka szturm przez głośną akcję, musisz się jednak pospieszyć

biznes-info-640x433
Biznesinfo.pl

Lidl z promocją dla amatorów piwa

Z okazji nadchodzącej wielkimi krokami majówki Lidl przygotował dla klientów dużo promocji. W niskich cenach można kupić produkty grillowe i nie tylko. Lidl zaplanował specjalną promocję dla piwoszy. 

Lidl poinformował, że kupując 20 piw, 10 sztuk klienci dostają w gratisie. Promocja sieci Lidl jest skierowana do osób, które mają zainstalowaną aplikację Lidl Plus. Niemiecka sieć zaznacza, że specjalna oferta obejmuje tylko piwa butelkowe.

Promocja na piwo w Lidlu tylko dzisiaj

W ramach promocji w sklepach sieci Lidl możemy kupić piwa takich marek jak Łomża, Żywiec, Somersby, Perlenbacher, Heineken, Argus, Zlatý Bažant, Desperados, Karmi, czy Redd’s. Piwa są dostępne w różnych rozmiarach. Co ważne, produkty można dowolnie mieszać. Lidl informuje, że promocja na piwa jest ważna tylko w czwartek 30 kwietnia, do zamknięcia sklepów sieci lub wyczerpania zapasów.

Lidl jak Biedronka

Promocja sieci Lidl zbiegła się w czasie w ofertą Biedronki, która zorganizowała niemal identyczną akcję. Kupując 12 piw butelkowych następne 12 sztuk klienci dostaną w gratisie. Objętych promocją jest 31 piw butelkowych. Promocja Biedronki jest elastyczna - to znaczy, że klienci mogą dobrać dowolne 12 piw różnych marek spośród tych promocyjnych. Podobnie, jak w przypadku sieci Lidl, akcja Biedronki obowiązuje tylko w czwartek, 30 kwietnia.

Tagi: promocje Lidl