Lidl otwiera nowe sklepy
Materiały Prasowe
Autor Konrad Karpiuk - 25 Listopada 2020

Już w czwartek mieszkańcy aż 6 miast mogą liczyć na niespodziankę od Lidla. Sklep potwierdził swoje plany

Lidl przygotował niespodziankę dla swoich klientów w sześciu polskich miastach. Informacje zostały już potwierdzone przez sieć, klienci skorzystają z nowoczesnych rozwiązań.

Lidl otwiera nowe sklepy w sześciu polskich miastach

Lidl otworzy nowe sklepy już w czwartek, 26 listopada. Jak podaje portal wiadomoscihandlowe.pl, znajdują się one w Warszawie (woj. mazowieckie), Łodzi (woj. łódzkie), we Wrocławiu (woj. dolnośląskie), Szczecinie (woj. zachodniopomorskie), Opolu (woj. opolskie) oraz Ustrzykach Dolnych (woj. podkarpackie).

Co ciekawe, najmniejszy z otwieranych właśnie Lidlów to ten w Warszawie, przy ulicy Sierakowskiego na warszawskiej Pradze. Powierzchnia sklepu wynosi 740 metrów kwadratowych, klientom udostępniono 30 miejsc parkingowych.

Świetne wieści dla klientów ING. Bank chce umilić wszystkim zimęŚwietne wieści dla klientów ING. Bank chce umilić wszystkim zimęCzytaj dalej

Największy z nowych sklepów znajduje się natomiast we Wrocławiu, powierzchnia hali sprzedaży wynosi ponad 1400 metrów kwadratowych. Klienci mają kilkakrotnie więcej miejsc do parkowania, bo przewidziano ich aż 134.

Nowe sklepy Lidla znacznie różnią się od "tradycyjnych" placówek. Zaprojektowano je tak, aby funkcjonowały w sposób przyjazny środowisku. Ogrzewanie pochodzi z pompy ciepła oraz odzysku z urządzeń chłodniczych. Oświetlenie to energooszczędne lampy LED, które wykorzystano zarówno w sklepie, jak i na parkingu.

Tego typu rozwiązania pozwolą przede wszystkim na wyższą efektywność energetyczną sklepu. Na energooszczędności skorzysta nie tylko środowisko naturalne, ale i sam Lidl, który najprawdopodobniej sporo oszczędzi na utrzymaniu nowych placówek.

Wyjdziesz tylko do lasu na grzyby. A skończysz z 500-złotowym mandatem w kieszeniWyjdziesz tylko do lasu na grzyby. A skończysz z 500-złotowym mandatem w kieszeniCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Lech Kołakowski jednak odchodzi z PiS, przewaga władzy słabnie. Ujawnił swoje następne kroki
  2. Ks. Boniecki nie chce podpisać listu w obronie Jana Pawła II. W mediach zawrzało: "Nie podpiszę"
  3. Bon 500 plus wciąż do wydania, skorzystało tylko 1 mln Polaków. Niektórzy dostaną aż 1000 zł

Lidl nie zostaje z tyłu, sklep wykorzystuje najnowsze technologie

Jak podaje portal branżowy wiadomoscihandlowe.pl, każdy z nowych sklepów ma zatrudniać personel w liczbie od 20 do 30 osób. Tak jak w innych placówkach Lidla, klienci będą mogli zakupić świeże warzywa i owoce, które zakupiono m.in. dzięki współpracy z polskimi dostawcami, czym sieć nie omieszkała się pochwalić.

Nowe placówki będą otwarte od godziny 6:00 do 22:00 lub 23:00 od poniedziałku do soboty. Natomiast w niedziele handlowe Lidl będzie otwierany w godzinach od 6:00 do 9:00 i zamykany w przedziale od 18:00 do 22:00. Najdłużej czynny ma być sklep w Warszawie, najkrócej w Szczecinie i Ustrzykach Dolnych.

- Każdy kolejny sklep Lidl to dla nas ogromny sukces. Cieszymy się, że możemy zaproponować mieszkańcom szeroką ofertę naszych produktów - mówiła przedstawicielka sieci Lidl Polska, Aleksandra Robaszkiewicz.

Dokładnie 23 listopada Biedronka wprowadziła nowy asortyment. Podczas zimy sprawdzi się doskonaleDokładnie 23 listopada Biedronka wprowadziła nowy asortyment. Podczas zimy sprawdzi się doskonaleCzytaj dalej

Według informacji dyskontera rozwijana jest również platforma Lidl Plus, która jak podkreśla Robaszkiewicz, ułatwia zarządzanie domowym budżetem. W aplikacji dostępne są gazetki produktowe, a użytkownicy mogą skorzystać z rabatów zaprojektowanych wyłącznie do aplikacji. Ponadto korzystający z aplikacji mają więcej czasu na zwrot artykułów przemysłowych.

- Korzystając z aplikacji, klienci mają również możliwość dokonywania wygodnej płatności mobilnej za sprawą Lidl Pay - podsumowała Aleksandra Robaszkiewicz.

Gdzie otworzą się nowe sklepy Lidla?

Łódź: Zgierska 211, Bałuty
Opole: Okulickiego 2, os. Armii Krajowej
Szczecin: Stalmacha 23, Drzetowo-Grabowo
Ustrzyki Dolne: 29 Listopada 37
Warszawa: Sierakowskiego 4, Praga Północ
Wrocław: Buforowa 6, Krzyki

Po otwarciu nowych placówek sieć w Polsce rozszerzy swoją działalność do 763 sklepów.

Już w czwartek mieszkańcy aż 6 miast mogą liczyć na niespodziankę od Lidla. Sklep potwierdził swoje planyJuż w czwartek mieszkańcy aż 6 miast mogą liczyć na niespodziankę od Lidla. Sklep potwierdził swoje planyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Dantejskie sceny przed McDonald's w Legionowie. Kierowcy dosłownie oszaleli
  2. Luka w przepisach pozwoli na zrobienie przeglądu auta... za darmo
  3. Nowy podatek podwyższy ceny wszystkich produktów. Rząd nie ma zamiaru dłużej się wstrzymywać
  4. Zaskakujący krok Niemiec w sprawie aktywności zawodowej kobiet. Dotyczy najwyższych stanowisk
  5. Black Friday zbliża się wielkimi krokami. Skąd wzięło się konsumpcyjne święto?
  6. Dziś podano wstrząsającą wiadomość. Zmarła uwielbiana Polka, była gwiazdą świata sportu
  7. 88-letnia babcia Marysia robi najlepsze pierogi pod słońcem, efekt końcowy zapiera dech w piersiach. Zdradziła nam prastarą recepturę, smak nie do podrobienia
Poczta Polska apeluje do Polaków o rozwagę. Oszuści mają nowy sposób i chcą nas okraśćPoczta Polska apeluje do Polaków o rozwagę. Oszuści mają nowy sposób i chcą nas okraśćCzytaj dalej

KONIECZNIE OBEJRZYJ:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News