Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Energetyka > Kierowcy będą mogli zaoszczędzić jeszcze więcej na tankowaniu. Oferta Orlenu przebita
Magdalena Madoń
Magdalena Madoń 20.07.2023 14:55

Kierowcy będą mogli zaoszczędzić jeszcze więcej na tankowaniu. Oferta Orlenu przebita

tankowanie samochodu
East News

19 lipca MOL uruchomił własny program lojalnościowy. Klienci będą mogli zaoszczędzić nawet 45 groszy na litrze paliwa.

Promocja MOL na paliwo

Od dziś kierowcy mogą skorzystać z promocji na paliwo na stacjach benzynowych MOL. Aby skorzystać, należy mieć aplikację lojalnościową MOL Move, podaje Interia.

Klienci mogą skorzystać z czterech kuponów na tankowanie paliw EVO z rabatem 35 groszy na litrze. Jest także specjalny kupon uprawniający do zniżki w wysokości 45 gr na litrze w przypadki tankowania premium EVO Plus.

Limit pojedynczego tankowania z rabatem wynosi 100 litrów. Oferta obowiązuje do końca sierpnia na stacjach Lotos i MOL w Polsce.

Nie tylko Orlen. Kolejna stacja paliw oferuje tańsze tankowanie w wakacje

Wakacyjne promocje na tankowanie

Promocje wakacyjne na paliwo wprowadziły też inne sieci, m.in. Orlen, Shell, Moya, Cirle K czy Amic Energy. W zależności od oferty kierowcy mogą zaoszczędzić od 30 do 45 groszy na litrze paliwa.

Oferty są przeważnie limitowane co do ilości tankowań oraz paliwa i mogą z nich skorzystać jedynie posiadacze kart lojalnościowych danej sieci stacji. 

Ceny paliw w lipcu

Według danych portalu e-petrol średnie ceny paliw w dniach 17-23 lipca wyniosą: Pb98 – 7,05-7,15 zł, Pb95 – 6,46-6,57 zł, Diesel – 6,24-6,37 zł, LPG – 2,81-2,87 zł. Jest to jedynie prognoza, rzeczywiste ceny paliw przeważnie są nieco wyższe.

Tagi: ceny paliw