Kaufland zmiany w sklepach
Materiały prasowe
Autor Konrad Karpiuk - 13 Listopada 2020

Kaufland dokonuje ważnej zmiany w swoich sklepach. Klienci będą mocno zaskoczeni

Kaufland zmienia się nie do poznania. Zaczęto dostosowywać sklepy do najnowszych trendów i oczekiwań konsumentów, skończyły się modernizacje pierwszych placówek.

Kaufland modernizuje swoje sklepy

Kaufland zdaje sobie sprawę, że konkurencja nie śpi, w związku z tym sieć wprowadziła liczne zmiany w swoich placówkach, poszerzając ofertę i czyniąc zakupy wygodniejszymi i bezpieczniejszymi. Będą nowe produkty, jak i zmodernizowane kasy.

W planach rządu aż pół tygodnia z zakazem handlu. Mało kto ma w ogóle pojęcie, znamy już terminW planach rządu aż pół tygodnia z zakazem handlu. Mało kto ma w ogóle pojęcie, znamy już terminCzytaj dalej

Nad przebudową sklepów Kaufland pracę rozpoczęto już w sierpniu. Przez ten czas sklepy dalej funkcjonowały, bo przebudowa była zaplanowana tak, aby nie zamykać na ten czas sklepu. Po zakończeniu prac modernizacyjnych klienci będą mogli skorzystać z pełnej oferty sklepu.

Wśród wykonanych prac w placówkach Kaufland jest choćby zmiana wystroju, pomalowano ściany, czy zamontowano oznaczenia grup towarowych. Ponadto łatwiej będzie uzyskać informacje na temat towarów w sklepie, dzięki cyfrowym ekranom, na których można sprawdzić ofertę promocyjną.

W zmodernizowanych marketach Kaufland ustawiono także terminale zastępujące tradycyjne czytniki (po sześć na każdy sklep). Na terminalu będzie można zapoznać się z ofertą promocyjną, ponadto w punkcie informacyjnym będzie można przeczytać o programie lojalnościowego Payback.

Sanepid podał pilny komunikat i liczy na masowe zgłoszenia. Ciebie też może dotyczyćSanepid podał pilny komunikat i liczy na masowe zgłoszenia. Ciebie też może dotyczyćCzytaj dalej

Ponadto w odnowionych sklepach znalazły się kasy samoobsługowe, po sześć na każdy sklep. Postawiono też butelkomaty na butelki, w zamian otrzymuje się bon na zakupy w Kauflandzie. Zmieniono regały i lady chłodnicze na mięso, ryby, wędliny, sery, jak i na nabiał i mrożonki.

DZISIAJ GRZEJE:

1. Za niecałe 2 miesiące wchodzi w życie nowa opłata. Wysokość rachunków po prostu nas dobije
2. Uwaga! TVN: Ciała wśród pacjentów jedzących posiłki. "Lekarze przychodzili raz na kilka dni"
3. Nowe 500 plus wypłacą na smartfona. Z wnioskiem trzeba się jednak pospieszyć

Spore zmiany w Kauflandzie

W Kauflandzie wydzielono również dział "Świadome Żywienie", w którym można kupić produkty niezawierające konserwantów. Warto zaznaczyć, że do tej pory w wielu sklepach sieci funkcjonował z żywnością "Bio", teraz idea została znacznie rozszerzona.

Kolejny kraj UE zdecydował, będzie całkowity lockdown. Godzina policyjna przez całe 24hKolejny kraj UE zdecydował, będzie całkowity lockdown. Godzina policyjna przez całe 24hCzytaj dalej

To nie koniec zmian, bo jak informuje portal Wiadomości Handlowe, każdy Kaufland po modernizacji będzie miał piekarnię w nowym standardzie. Ponadto sklepy w Brzegu, Jeleniej Górze, Świdniku, Żorach i Kaliszu będą wyposażone we własne wędzarnie.

Renowacje wykonano również w toaletach dla klientów. Wyremontowano również pomieszczenia socjalne dla pracowników, jak i strefę przeznaczoną dla najemców. W sklepach Kaufland i na parkingach zainstalowano oświetlenie LED.

Według Wiadomości Handlowych zmodernizowane sklepy funkcjonują w pełni już od czwartku 12 listopada. Warto jednak zaznaczyć, że całkowita modernizacja objęła tylko kilka placówek Kaufland, konkretnie te w Brzegu, Ełku, Jeleniej Górze i Świdniku.

Ważne słowa wicepremiera o zniesieniu obostrzeń. Podał termin, który zaskoczył wieluWażne słowa wicepremiera o zniesieniu obostrzeń. Podał termin, który zaskoczył wieluCzytaj dalej

Sam Kaufland ma w Polsce 225 marketów, w których zatrudnia 16 tys. ludzi. Asortyment marketów liczy od 15 tys. do 20 tys. produktów (w zależności od konkretnej placówki).

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Podano termin rozpoczęcia procesu podziału Mazowsza. Ujawniono dokładne plany dot. niektórych miast
  2. Ministerstwo zdrowia przekazało ważną wiadomość dla wszystkich Polaków. Nie wolno o niej zapominać
  3. Średnia emerytura w wysokości ponad 8 tys. zł na rękę. Nowa ustawa wywraca system do góry nogami
  4. Na kierowców czeka gigantyczna kara na 17 tys. zł. Wystarczy zapomnieć jednej rzeczy
  5. Czas masz tylko do końca listopada. Potem 300 zł przepadnie na dobre
  6. Tragiczna wiadomość z samego rana. Polacy w żałobie, nie żyje Henryk Lipiński. "Odszedł wspaniały człowiek"
  7. Jesienią pijasz tylko warzywne soki? Ogromny błąd, stokroć lepszy jest sok jabłkowy, posiada zdumiewające zalety
Kolejny nadzwyczajny skarb odnaleziony w lesie. Co jeszcze kryje się w polskich lasach, o czym nie wiemy?Kolejny nadzwyczajny skarb odnaleziony w lesie. Co jeszcze kryje się w polskich lasach, o czym nie wiemy?Czytaj dalej

KONIECZNIE OBEJRZYJ:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News