Fot. Piotr Molecki/East News, Warszawa, 29.07.2020. Konferencja prasowa na temat historycznego widowiska "1920.Wdzieczni bohaterom" organizowanego na PGE Narodowym. Multimedliany spektakl z udzialem publicznosci odbedzie sie w polowie sierpnia tego roku. N/z: wicepremier Jacek Sasin.
East News, Piotr Molecki
Autor Kamila Jeziorska - 6 Października 2020

Jacek Sasin znów na kwarantannie. Już po raz czwarty

Jacek Sasin w ostatnim czasie nie ma najlepszej passy w swoim życiu politycznym. Poczta Polska upomina się o rekompensatę, naród cały czas żartuje ze straconych 70 mln zł, a teraz okazuje się, że Jacek Sasin będzie musiał ponownie znaleźć się na kwarantannie. To już czwarty raz kiedy polityk musi poddać się izolacji.

Jacek Sasin po raz czwarty na kwarantannie

Jacek Sasin nie może liczyć na dobrą passę w ostatnim czasie. Poczta Polska zapowiedziała kilka tygodni temu, że wystąpi o rekompensatę za stracone 70 mln zł na wybory, które się nie odbyły, a Jacek Sasin przyznał w jednym z programów telewizyjnych, że zapłacą za to Polacy. "Demokracja ma to do siebie, że kosztuje", powiedział Jacek Sasin. Cóż, jak się okazuje, że kontakt z zakażonym koronawirusem także ma swoją cenę.

Odbierzesz telefon, powiesz jedno konkretne słowo i będzie po Tobie. Oszuści nie mają litościOdbierzesz telefon, powiesz jedno konkretne słowo i będzie po Tobie. Oszuści nie mają litościCzytaj dalej

Jacek Sasin w ostatnim czasie miał kontakt z Przemysławem Czarnkiem, przyszłym ministrem edukacji i posłem Prawa i Sprawiedliwości. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że poseł Czarnek jest zakażony koronawirusem.

"Chciałbym Państwa poinformować, że przed chwilą potwierdzono u mnie koronawirusa. Udałem się rano na badania w związku z bólem głowy nie chcąc narażać Prezydenta RP, Rady Ministrow i innych uczestników dzisiejszych wydarzeń. Czuję się dobrze. Nie lekceważcie objawów", napisał dzisiaj na swoim Twitterze. Informacja o tym spowodowała, że nie tylko Jacek Sasin ma kłopoty. Odwołana została także uroczystość w Pałacu Prezydenckim.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Emerytura jak najszybciej. Niepokojące dane pokazują co może nas czekać
2. Cmentarze zostaną zamknięte na Wszystkich Świętych? Jest odpowiedź rzecznika rządu
3. Świetne wieści od ekspertów PKO BP. Polacy mają powody do radości

Jacek Sasin i inni znajdą się w izolacji

Jacek Sasin, minister aktywów państwowych, ale także Michał Dworczyk, szef Kancelarii premiera, obecny jeszcze minister edukacji Dariusz Piontkowski oraz wiceminister klimatu Jacek Ozdoba zostali skierowani na kwarantannę, ponieważ w ostatnim czasie mieli kontakt z zakażonym Czarnkiem.

RMF FM podaje, że Mateusz Morawiecki i Jarosław Kaczyński nie mieli kontaktu z przyszłym ministrem. Innych ministrów nie skierowano na przymusową izolację, natomiast uroczystość zaprzysiężenia ma podlegać konsultacjom z Głównym Inspektoratem Sanitarnym. Nie wykluczona jest uroczystość przeprowadzona zdalnie.

GIS bije na alarm, wyniki kontroli porażają. W uwielbianym obiadowym produkcie pleśń i szkłoGIS bije na alarm, wyniki kontroli porażają. W uwielbianym obiadowym produkcie pleśń i szkłoCzytaj dalej

Jacek Sasin już po raz kolejny znajdzie się na kwarantannie i będzie to jego czwarty raz. Jacek Sasin był na kwarantannie w marcu po kontakcie z zakażonym Michałem Wosiem, następnie w maju po spotkaniu z górnikami oraz w sierpniu po po spotkaniu zespołu ds. spraw górnictwa.

Za każdym razem wynik testu na obecność koronawirusa u Jacka Sasina był negatywny. Miejmy nadzieję, że tym razem nie będzie inaczej, a Panu Ministrowi wypada jedynie gratulować takiej odporności.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pieniądze od rządu miały pomóc tysiącom Polek i Polaków. Uważaj, teraz może zapukać skarbówka
  2. Rząd dał ci dofinansowanie? Teraz zabierze podatek
  3. Robert Lewandowski wycofuje się z kontrowersyjnej inwestycji. Szemrany wspólnik nie pomagał
  4. Nie ma znaczenia czy mieszkasz w domu czy mieszkaniu. Od kwoty nowej opłaty zrobi Ci się słabo
  5. Opuszczony salon samochodowy a w środku same perełki. Widok zachwyci niejednego sympatyka motoryzacji
Urodziła i wychowała dziesięcioro dzieci, ale ZUS nie przyznał świadczenia Mama 4 plus. Powód jest po prostu oburzającyUrodziła i wychowała dziesięcioro dzieci, ale ZUS nie przyznał świadczenia Mama 4 plus. Powód jest po prostu oburzającyCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News