By Roman Eugeniusz, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=60680577
By Roman Eugeniusz, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=60680577
Autor Stanisław Węgrowski - 12 Maja 2020

Ile zarabia kasjer w Lidlu w dobie koronawirusa? Zarobki mogą wprawić w osłupienie

Ile zarabia kasjer w Lidlu? Okazuje się, że nie tak mało, jak mogłoby się wydawać. Lidl stale podnosi wynagrodzenia swoich pracowników i oferuje im również ciekawe benefity. Ile wynoszą pensje w 2020 roku?

Ile zarabia kasjer w Lidlu?

Temat wynagrodzeń pracowników sieci dyskontów takich jak Lidl i Biedronka wciąż budzi zainteresowanie. Praca w sklepie sieci handlowej nie kojarzy się z wysokimi zarobkami, ale okazuje się, że pensje pracowników dyskontów są zbliżone do średniej krajowej. Pracownicy Lidla mogą liczyć na ciekawe i stabilne warunki pracy, a także wiele dodatkowych korzyści. Ile zarabia kasjer w Lidlu?

DGP: Fatalne wieści dla rodziców. Za dwa tygodnie może zabraknąć miejsc dla dzieci w przedszkolach?DGP: Fatalne wieści dla rodziców. Za dwa tygodnie może zabraknąć miejsc dla dzieci w przedszkolach?Czytaj dalej

Ile zarabia kasjer w Lidlu? Nie tak małe zarobki, jak mogłoby się wydawać

Redakcja serwisu Bankier.pl sprawdziła, ile zarabia kasjer w Lidlu, a także ile wynoszą wynagrodzenia pracowników na innych stanowiskach. W 2020 roku pracownicy sieci Lidl na stanowisku kasjer-sprzedawca na początek mogą liczyć na zarobki od 3400 do 4150 zł brutto, co daje około 2,5 tys. zł na rękę.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Rząd szykuje nowy podatek. Dotknąć on może bardzo wielu Polaków
2. Zadziwiająca scena podczas minuty ciszy w Sejmie. Wielu będzie oburzonych

A ile zarabia kasjer w Lidlu po roku stażu? Zarobki mogą wtedy wynosić od 3500 do 4350 zł brutto. Natomiast po dwóch latach pracy w Lidlu pensja może wynosić od 3700 do 4600 zł brutto. To, ile zarabia kasjer w Lidlu. zależy od różnych czynników, m.in. lokalizacji sklepu. Najwyższe wynagrodzenia są wypłacane w największych polskich miastach. Na wysokość zarobków może mieć też wpływ doświadczenie zatrudnionego oraz jego specjalizacja.

Pracownicy Lidla mogą liczyć na wiele dodatków

Z kolei magazynierzy zajmujący się komisjonowaniem towaru z pełnym zakresem odpowiedzialności, dostają na start do 4000 zł brutto. Po trzech latach stażu wynagrodzenie podnosi się do 4800 zł brutto. Natomiast magazynierzy obsługujący wózki widłowe na początku otrzymują 4050 zł brutto. Po trzech latach pracy ich wynagrodzenie wzrasta do 4900 zł brutto.

Warto także wspomnieć o licznych benefitach dla pracowników sieci. Lidl zapewnia m.in. bezpłatną prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie, bony świąteczne, wyprawkę dla dzieci, dodatkowy urlop, sabbatical, od 1 do 3 miesięcy dla pracowników z przynajmniej 5-letnim stażem, tanie posiłki czy dofinansowanie na kursy języków obcych oraz szkolenia.

Niemal najstarsze linie lotnicze na świecie bankrutują. Kolejny cios dla branży turystycznejNiemal najstarsze linie lotnicze na świecie bankrutują. Kolejny cios dla branży turystycznejCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wiatr uszkodził dźwig. Drabina zwisała kilkadziesiąt metrów nad ziemią
  2. Watykan po latach ujawnił wstrząsającą prawdę. Jakie były skutki drugiego zamachu na życie Jana Pawła II?
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. "Lepiej zapytajcie Chiny". Prezydent nagle przerwał konferencję i opuścił spotkanie za granicą
Nie chciałbyś siedzieć w tych autach podczas wypadku. Popularne samochody niemal jak pułapka, wszyscy kierowcy powinni wiedziećNie chciałbyś siedzieć w tych autach podczas wypadku. Popularne samochody niemal jak pułapka, wszyscy kierowcy powinni wiedziećCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News