Godziny otwarcia sklepów w długi weekend
Public Domain Pictures/Video Girl
Autor Maria Glinka - 11 Czerwca 2020

Godziny otwarcia sklepów będą w ten weekend nieco inne. Lepiej je znać, żeby nie odbić się od drzwi

W związku z długim czerwcowym weekendem wiele sklepów zdecydowało się na zmianę godzin otwarcia. Przybliżamy ramy czasowe, w których można zrobić zakupy w poszczególnych sieciach handlowych.

Godziny otwarcia w czasie długiego weekendu

Godziny otwarcia sklepów Carrefour w piątek pozostają bez zmian. Zakupy w standardowych godzinach zrobimy również w Dino (6-23), choć niektóre placówki mogą działać krócej – wyznała Ewa Wojtysiak z Dino Polska, cytowana przez tvn24.pl.

Na skrócenie godzin otwarcia zdecydował się Kaufland. W piątek większość sklepów tej sieci będzie działać w godzinach 6-22. Piątkowe zakupy można zgodnie ze standardowym harmonogramem np. w Żabce, Polomarkecie, Biedronce i Lidlu.

Najbardziej awaryjne czy najwięcej spalające. Lista samochodów z problematycznymi silnikamiNajbardziej awaryjne czy najwięcej spalające. Lista samochodów z problematycznymi silnikamiCzytaj dalej

Zakupy w sobotę i niedzielę

Co z sobotą i niedzielą? W sobotę do sklepów można wybrać się bez większych przeszkód. Sieci takie jak, Biedronka, Lidl, Tesco czy Aldi potwierdziły, że godziny otwarcia w sobotę pozostają bez zmian.

Warto pamiętać, że najbliższa niedziela jest niehandlowa, w związku z czym markety będą zamknięte. Zakupy będzie można zrobić tylko w niektórych oddziałach Żabki czy Carrefoura. Decyzja o uruchomieniu placówki należy jednak do franczyzobiorcy, który powinien poinformować klientów o godzinach otwarcia w niedzielę objętą zakazem handlu.

W Polsce odradza się pogaństwo. Wspólnota powiększa się w szybkim tempieW Polsce odradza się pogaństwo. Wspólnota powiększa się w szybkim tempieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Były dyrektor WHO przerwał milczenie. Według niego koronawirus sam zniknie
  2. Podczas sesji ciążowej na jej brzuch położono tysiące pszczół. W internecie zawrzało
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Kolejne odmrożenia w Polsce już na długi weekend. Jest decyzja, wspaniała wiadomość

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News