Godziny otwarcia zmienione przed świętami
imago stock&people/EAST NEWS
Autor Maria Glinka - 4 Kwietnia 2020

Już nie tylko dyskonty. Inne sieci sklepów także wydłużają godziny otwarcia

Godziny otwarcia sklepów w okresie przedświątecznym zostaną wydłużone. Na taki krok zdecydowały się nie tylko Biedronka i Lidl, ale również Kaufland, Auchan i Netto.

Godziny otwarcia dłuższe niż zazwyczaj

Godziny otwarcia ulegną wydłużeniu – jest to reakcja na zapotrzebowanie na zakupy tuż przed Wielkanocą, których dokonanie może być znacznie utrudnione przez wprowadzenie limitów liczby osób przebywających w sklepach. Od 1 kwietnia w sklepie może być trzykrotnie większa liczba klientów niż ilość kas.

Dlatego też już od 2 kwietnia we wszystkich sklepach sieci Biedronka w całej Polsce zakupy można robić w godzinach 6:00-24:00. W gorącym okresie tuż przed świętami niemal wszystkie placówki Biedronki w Warszawie będą pracowały w trybie całodobowym – oświadczył Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny sieci handlowej.

Biedronka znalazła sposób na ominięcie limitu osób. Wielkie zmiany już w ten weekendBiedronka znalazła sposób na ominięcie limitu osób. Wielkie zmiany już w ten weekendCzytaj dalej

Biuro prasowe Biedronki poinformowało, że jedynie 44 sklepy spośród 161 placówek na terenie Warszawy nie przyłączą się do Akcji24. Zakupy w Biedronce przez całą dobę będzie można zrobić od 7 do 10 kwietnia.

Zmiany w Lidlu

Czas, w którym można robić zakupy został wydłużony także w Lidlu (6.00-24.00). Nowe zasady mają obowiązywać także w niedzielę handlową 5 kwietnia – podaje Business Insider Polska.

Co więcej, część placówek Lidla w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Gdyni, Gdańsku i Poznaniu przejdzie do pracy w wymiarze 24-godzinnym.

Ważny apel z Chin do Europejczyków. Mieszkańcy Wuhan mówią nam jak uniknąć zagrożeniaWażny apel z Chin do Europejczyków. Mieszkańcy Wuhan mówią nam jak uniknąć zagrożeniaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Watykan zajął nowe stanowisko w sprawie Świąt Wielkanocnych. Wierni mogą być zadziwieni
2. Macie konto w PKO BP, Pekao, mBanku lub Credit Agricole? Właśnie wprowadzono zmiany, o których musicie wiedzieć

Kaufland, Auchan i Netto z nowymi godzinami pracy

O zmianach w trybie funkcjonowania sklepów poinformował także Kaufland. Od 2 kwietnia większość marketów pracuje od 6.00 do 23.00.

Z kolei w Auchan zakupy można robić od 6.00 do 21.00, a w niedzielę handlową od 6.30 do 20.00.

Na zmiany w godzinach otwarcia jedynie w okresie przedświątecznym zdecydowało się Netto. Od 4 do 10 kwietnia sklepy tej sieci będą dostępne dla klientów w godzinach 6.00-24.00, a w Wielką Niedzielę od 6.00 do 13.00.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koronawirus uderzy w Warszawę. Miasto tnie wydatki, wstrzymuje inwestycje
  2. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Polskie Ministerstwo wprowadziło kolejny zakaz. Nie pójdziemy na spacer w kolejne miejsce
5 najdroższych ras psów w Polsce. Ich ceny powalają, za te pieniądze można kupić samochód5 najdroższych ras psów w Polsce. Ich ceny powalają, za te pieniądze można kupić samochódCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News