Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Disney+ w bardzo atrakcyjnej promocji aż na 3 miesiące. Skorzystać mogą nie tylko nowi użytkownicy
Maciej Olanicki
Maciej Olanicki 06.09.2023 14:42

Disney+ w bardzo atrakcyjnej promocji aż na 3 miesiące. Skorzystać mogą nie tylko nowi użytkownicy

Pilot i smartfon
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Usługa Disney+ zaprezentowała nową promocyjną ofertę, dzięki której dostęp do tamtejszych filmów i seriali można uzyskać w bardzo atrakcyjnej cenie. Co ważne, propozycja nie jest adresowana wyłącznie do tych użytkowników, którzy dotąd nie korzystali z Disney+, a z obniżonych cen można korzystać nawet przez kwartał. Z decyzją o skorzystaniu z nich warto się jednak pośpieszyć.

Disney+ dostępne na trzy miesiące w świetnej cenie

Dzięki promocji dostęp do Disney+ można uzyskać w cenie 6,99 zł za miesiąc przez 3 kolejne miesiące. Warto pamiętać, że aby z niej skorzystać, konieczne jest podanie danych środka płatniczego, np. karty, zaś po upływie promocyjnych 3 miesięcy rachunek automatycznie zostanie obciążany standardową kwotą. W tej chwili jej wysokość to 37,99 zł jednak nie ma tu znanych z Netfliksa ograniczeń co do liczby użytkowników.

Z promocji na Disney+ mogą korzystać użytkownicy, którzy dotąd nigdy korzystali z usługi oraz ci, którzy korzystali z niej, jednak nie posiadają w tej chwili aktywnej subskrypcji. Oferta nie jest dostępna dla użytkowników, którzy mają w tej chwili dostęp do Disney+. Aby móc skorzystać z usługi w cenie 6,99 zł za miesiąc konieczne jest uruchomienie subskrypcji najpóźniej do 20 września. Warunkiem koniecznym jest też wiek użytkownika, który musi wynosić przynajmniej 18 lat.

Pilny apel do użytkowników Netflixa. „Nie dajcie się okraść i ostrzeżcie znajomych”

Co można obejrzeć w Disney+?

W decyzji o skorzystaniu z promocji może się przydać lista ostatnich premier oraz treści, które dopiero pojawią się w Disney+. Na uwagę zasługuje nowy sezon uznanego serialu „The Bear”, dzieciom może spodobać się „Mała Syrenka” w nowej odsłonie, zaś fanów uniwersum Marvela, do którego Disney+ zakupił pełnię praw, ucieszy nadchodzący drugi sezon udanego serialu „Loki” z Tomem Hiddlestonem w roli głównej.

Oferta Disney+ składa się nie tylko z premierowych filmów i seriali tak kultowych franczyz jak „Gwiezdne Wojny” czy wspomniane uniwersum Marvela. Znaleźć można tam również wiele uznanych przez krytyków produkcji, jak choćby „Jojo Rabbit”, „Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri” czy „Duchy Inisherin”, które w ostatnich latach otrzymały wiele nominacji i nagród na największych imprezach filmowych.

Miękkie lądowanie we wrzesień

Disney ze wszystkich dostępnych w Polsce usług VoD może się także poszczyć bodaj najatrakcyjniejszą ofertą adresowaną do dzieci. Treści, które mogą uprzyjemnić młodszym widzom powrót do szkoły, jest tu naprawdę wiele, a i plany premier na najbliższe tygodnie również skupiają się w dużej mierze na ich potrzebach. W kwocie 6,99 zł za miesiąc propozycja wypada na tle konkurencji bardzo atrakcyjnie.
 

Tagi: elektronika