BiznesINFO.pl

Oficjalna strona Policji w Siemianowicach, http://siemianowice.slaska.policja.gov.pl/k23/informacje/wiadomosci/291936,Szukamy-kolejnych-zlodziei-alkoholu.html

We dwóch weszli do sklepu Biedronki, nikt nie przypuszczał jakie zrobią rzeczy. Kamery monitoringu wszystko nagrały

22 Marca 2022

Autor tekstu:

Maria Glinka

Policja na tropie złodziei z Biedronki

Biedronka w Siemianowicach została okradziona przez zuchwałych złodziei, którym na przeszkodzie nie stanął nawet sklepowy monitoring. Dwaj mężczyźni zabrali z półki cztery butelki whisky o pojemności 1,5 litra i opuścili sklep. Wszystko zarejestrowały kamery, jednak jak na razie nie udało się ustalić tożsamości złodziei. Do nietypowego zdarzenia doszło w Biedronce zlokalizowanej przy ulicy Kapicy 8.

Policjanci apelują do mieszkańców o pomoc w rozpoznaniu złodziei. Każdy, kto zna tożsamość mężczyzn z Biedronki może zgłaszać się telefonicznie (47 8531 201, 47 8531 255) lub mailowo ([email protected]).

Kryminalna plaga w Siemianowicach, złodzieje nie tylko w Biedronce

Alkoholowi złodzieje z Biedronki to nie jedyny kryminalny przypadek, z którym w ostatnim czasie zmagała się policja z Siemianowic. 5 lipca 2020 r. jedną kartą bankową znalezioną na ulicy zrealizowano kilkanaście transakcji płatniczych. Moment ściągania opłaty z karty zarejestrowały kamery monitoringu w sklepie Kubik (ul. Śląska 22). Policja udostępniła zdjęcie kobiety, która dokonywała płatności, a niecały tydzień później udało się ustalić jej tożsamość dzięki informacjom zwrotnym od mieszkańców Siemianowic. Funkcjonariusze liczą, że i tym razem współpraca z obywatelami zakończy się sukcesem i uda się schwytać zuchwałych złodziei z Biedronki.

Tagi:

PolicjaBiedronka

Podobne artykuły

Polska i Świat

Ważny komunikat ZUS dla płatników składek. Od 27 marca konieczny nowy certyfikat
Czytaj więcej >

Polska i Świat

Konfiskata auta nietrzeźwemu kierowcy. Nowe przepisy mają być nieco mniej restrykcyjne
Czytaj więcej >

Polska i Świat

Operatorzy wyłączą sieć 3G na terenie Polski. Wiele telefonów przestanie działać
Czytaj więcej >

Polska i Świat

Refundacja badań przez NFZ. Oto lista darmowych zabiegów
Czytaj więcej >

Polska i Świat

Gliński komentuje wypowiedź Tuska dotyczącą reparacji od Niemiec: ”Tak odpowiada menel”
Czytaj więcej >

Polska i Świat

Elon Musk rekrutuje do swojej gigafabryki pod Berlinem. Wiemy ile można zarobić
Czytaj więcej >
Maria Glinka

Redaktor Biznesinfo. Absolwentka stosunków międzynarodowych i studentka dziennikarstwa na UW. Pierwsze doświadczenia w branży dziennikarskiej zdobywała w stacji TVN i na portalu Euractiv. Wielbicielka filmów Alejandro Innaritu, reportaży książkowych i filmowych, zwłaszcza na temat polityki oraz społecznych problemów w wymiarze globalnym i lokalnym.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]