Złodzieje w Biedronka
Oficjalna strona Policji w Siemianowicach, http://siemianowice.slaska.policja.gov.pl/k23/informacje/wiadomosci/291936,Szukamy-kolejnych-zlodziei-alkoholu.html
Autor Maria Glinka - 31 Lipca 2020

We dwóch weszli do sklepu Biedronki, nikt nie przypuszczał jakie zrobią rzeczy. Kamery monitoringu wszystko nagrały

W Biedronce w Siemianowicach doszło do nietypowej kradzieży. Złodzieje zupełnie niewzruszeni sklepowym monitorigiem zabrali z półek alkohol i opuścili placówkę. Mężczyźni w dalszym ciągu są poszukiwani.

Policja na tropie złodziei z Biedronki

Biedronka w Siemianowicach została okradziona przez zuchwałych złodziei, którym na przeszkodzie nie stanął nawet sklepowy monitoring. Dwaj mężczyźni zabrali z półki cztery butelki whisky o pojemności 1,5 litra i opuścili sklep. Wszystko zarejestrowały kamery, jednak jak na razie nie udało się ustalić tożsamości złodziei. Do nietypowego zdarzenia doszło w Biedronce zlokalizowanej przy ulicy Kapicy 8.

Policjanci apelują do mieszkańców o pomoc w rozpoznaniu złodziei. Każdy, kto zna tożsamość mężczyzn z Biedronki może zgłaszać się telefonicznie (47 8531 201, 47 8531 255) lub mailowo (kryminalny@siemianowice.ka.policja.gov.pl).

Kryminalna plaga w Siemianowicach, złodzieje nie tylko w Biedronce

Alkoholowi złodzieje z Biedronki to nie jedyny kryminalny przypadek, z którym w ostatnim czasie zmagała się policja z Siemianowic. 5 lipca 2020 r. jedną kartą bankową znalezioną na ulicy zrealizowano kilkanaście transakcji płatniczych. Moment ściągania opłaty z karty zarejestrowały kamery monitoringu w sklepie Kubik (ul. Śląska 22). Policja udostępniła zdjęcie kobiety, która dokonywała płatności, a niecały tydzień później udało się ustalić jej tożsamość dzięki informacjom zwrotnym od mieszkańców Siemianowic. Funkcjonariusze liczą, że i tym razem współpraca z obywatelami zakończy się sukcesem i uda się schwytać zuchwałych złodziei z Biedronki.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News