BiznesINFO.pl
Biedronka

Biznes Info

Biedronka już jutro szykuje ogromne promocje. Klienci się ucieszą

28 Listopada 2021

Autor tekstu:

Kasper Starużyk

Udostępnij:

Biedronka ogłosiła promocje, jakie wyszykowała dla klientów od poniedziałku. Sieć zachęca licznymi produktami w obniżonych cenach, które udostępniła w swojej gazetce.

Fani słodyczy na pewno pobiegną na półki po czekoladę E. Wedel. Jeżeli zdecydujemy się wziąć 3 opakowania dowolnych czekolad, za jedną sztukę zapłacimy tylko 2,29 zł. Aby skorzystać z oferty musimy jednak posiadać kartę "Moja Biedronka".

Jeżeli brakuje nam środków czystości, to do Biedronki możemy wybrać się po proszek do prania Persil, wystarczający na 52 prania. Za produkt zapłacimy 24,99 zł.

W specjalnej promocji będą w nadchodzącym tygodniu także wędliny firmy Krakus. Produkty polskiej firmy wędliniarskiej dostępne mają być w ofercie 2+1. Oznacza to, że przy zakupie dwóch sztuk, trzeci najtańszy produkt otrzymamy gratis.

W specjalnej promocji portugalska sieć będzie miała także dostępne cytrusy. Za 2 kg pomarańczy zapłacimy jedynie 3,99 zł - informuje gazetka Biedronki.

To jednak nie koniec promocji Biedronki, w sklepach znajdziemy też liczne przeceny mięs i nabiału. Oferta potrwa do końca tygodnia lub do wyczerpania zapasów.

Tagi:

Biedronka

Kasper StarużykAutor

Redaktor naczelny Biznesinfo. Wcześniej w Bankier.pl, gdzie zajmował się wyszukiwaniem najciekawszych informacji gospodarczych z Polski i świata. Dziennikarską pasję odkrył na festiwalu reklamowym Golden Drum w Słowenii. Absolwent ekonomii na wydziale prawa, administracji i ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego i międzynarodowych stosunków gospodarczych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, a także copywritingu w Szkole Mistrzów Reklamy. Miłośnik historii Hanzy i Morza Bałtyckiego.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

Fot. Jakub Kaminski/East News

Handel

Eksperci komentują wysokie ceny chleba i cukru. “To sianie paniki”

Czytaj więcej >
Wikimedia Commons/Jacek Halicki

Handel

Biedronki będą otwarte w niedzielę. Ominą zakaz handlu

Czytaj więcej >
klasa

Handel

W Polsce brakuje papieru do produkcji książek. Uczniowie mogą nie mieć podręczników

Czytaj więcej >

Handel

Lidl ogłasza specjalną promocję od 1 do 5 sierpnia. Możesz liczyć nawet na zwrot pieniędzy

Czytaj więcej >
flaga Niemiec, flickr

Handel

Niemcy przyjeżdżają do Polski po złoto. Zachęca ich niski kurs złotego

Czytaj więcej >
puste półki sklepowe

Handel

Biedronka zaczyna reglamentować cukier. Wszystko z powodu braków towaru

Czytaj więcej >