BiznesINFO.pl
Biedronka

Biznes Info

Biedronka już jutro szykuje ogromne promocje. Klienci się ucieszą

28 Listopada 2021

(Ostatnia zmiana: 25 Grudnia 2021)

Autor tekstu:

Kasper Starużyk

Udostępnij:

Biedronka ogłosiła promocje, jakie wyszykowała dla klientów od poniedziałku. Sieć zachęca licznymi produktami w obniżonych cenach, które udostępniła w swojej gazetce.

Fani słodyczy na pewno pobiegną na półki po czekoladę E. Wedel. Jeżeli zdecydujemy się wziąć 3 opakowania dowolnych czekolad, za jedną sztukę zapłacimy tylko 2,29 zł. Aby skorzystać z oferty musimy jednak posiadać kartę "Moja Biedronka".

Jeżeli brakuje nam środków czystości, to do Biedronki możemy wybrać się po proszek do prania Persil, wystarczający na 52 prania. Za produkt zapłacimy 24,99 zł.

W specjalnej promocji będą w nadchodzącym tygodniu także wędliny firmy Krakus. Produkty polskiej firmy wędliniarskiej dostępne mają być w ofercie 2+1. Oznacza to, że przy zakupie dwóch sztuk, trzeci najtańszy produkt otrzymamy gratis.

W specjalnej promocji portugalska sieć będzie miała także dostępne cytrusy. Za 2 kg pomarańczy zapłacimy jedynie 3,99 zł - informuje gazetka Biedronki.

To jednak nie koniec promocji Biedronki, w sklepach znajdziemy też liczne przeceny mięs i nabiału. Oferta potrwa do końca tygodnia lub do wyczerpania zapasów.

Kasper StarużykAutor

Redaktor naczelny Biznesinfo. Wcześniej w Bankier.pl, gdzie zajmował się wyszukiwaniem najciekawszych informacji gospodarczych z Polski i świata. Dziennikarską pasję odkrył na festiwalu reklamowym Golden Drum w Słowenii. Absolwent ekonomii na wydziale prawa, administracji i ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego i międzynarodowych stosunków gospodarczych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, a także copywritingu w Szkole Mistrzów Reklamy. Miłośnik historii Hanzy i Morza Bałtyckiego.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

Handel

Koniec z tanimi meblami z Ikea. Gigant podniesie ceny nawet o 50 proc.

Czytaj więcej >

Handel

140 mln zł kary dla sieci Kaufland. UOKiK podjął decyzję

Czytaj więcej >

Handel

Powraca kultowa promocja Lidla. Klienci się ucieszą

Czytaj więcej >
laptop

Handel

Laptop do biura - na jakie parametry zwrócić uwagę?

Czytaj więcej >

Handel

Ceny jaj ostro poszły w górę. Jest drożej o 30. proc niż rok temu

Czytaj więcej >

Handel

Półki Lidla będą uginać się od popularnego produktu. Ustawią się kolejki

Czytaj więcej >