Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Biedronka już jutro szykuje ogromne promocje. Klienci się ucieszą
Kasper Starużyk
Kasper Starużyk 22.03.2022 09:29

Biedronka już jutro szykuje ogromne promocje. Klienci się ucieszą

biedronka-sklep-promocja-biznesinfo
Biznes Info

Biedronka ogłosiła promocje, jakie wyszykowała dla klientów od poniedziałku. Sieć zachęca licznymi produktami w obniżonych cenach, które udostępniła w swojej gazetce.

Fani słodyczy na pewno pobiegną na półki po czekoladę E. Wedel. Jeżeli zdecydujemy się wziąć 3 opakowania dowolnych czekolad, za jedną sztukę zapłacimy tylko 2,29 zł. Aby skorzystać z oferty musimy jednak posiadać kartę "Moja Biedronka".

Jeżeli brakuje nam środków czystości, to do Biedronki możemy wybrać się po proszek do prania Persil, wystarczający na 52 prania. Za produkt zapłacimy 24,99 zł.

W specjalnej promocji będą w nadchodzącym tygodniu także wędliny firmy Krakus. Produkty polskiej firmy wędliniarskiej dostępne mają być w ofercie 2+1. Oznacza to, że przy zakupie dwóch sztuk, trzeci najtańszy produkt otrzymamy gratis.

W specjalnej promocji portugalska sieć będzie miała także dostępne cytrusy. Za 2 kg pomarańczy zapłacimy jedynie 3,99 zł - informuje gazetka Biedronki.

To jednak nie koniec promocji Biedronki, w sklepach znajdziemy też liczne przeceny mięs i nabiału. Oferta potrwa do końca tygodnia lub do wyczerpania zapasów.

Tagi: Biedronka