BiznesINFO.pl > Handel > Acer wprowadza do Polski nową markę. W czasie pandemii może być bardzo przydatna
Kamila Jeziorska
Kamila Jeziorska 22.03.2022 08:23

Acer wprowadza do Polski nową markę. W czasie pandemii może być bardzo przydatna

PHOTO: ZOFIA I MAREK BAZAK / EAST NEWS Warszawa Praga Polnoc, Centrum Handlowe "Galeria Wilenska" N/Z hipermarket Carrefour
East News, Zofia i Marek Bazak

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Czym jest marka Xplova

  • Jaki produkt będzie pierwszym na polskim rynku

  • Czy to debiut marki Acer w tej branży

Acer wprowadza nową markę

Acer to wiodąca marka zajmująca się produkcją sprzętu komputerowego. Tym razem, za sprawą marki Xplova, której od 2015 r. pozostaje właścicielem, wkroczy na rynek sprzętu sportowego.

Acer już od lat obecny jest na rynku sportowym. Jako informatyczny gigant współpracuje z Formułą 1, a w 2003-2012 był sponsorem Ferrari. Obecnie Acer sponsoruje Alfę Romeo.

Tym razem stawia na Xplova i jej sprzęt skierowany dla kolarzy. "Produkty Xplova są obecnie sprzedawane w 24 krajach w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Afryce oraz Azji. Polska będzie dla firmy pierwszym rynkiem w Europie Środkowo-Wschodniej" - napisano w komunikacie.

Flagowymi produktami marki Xplova są komputery rowerowe, interaktywne trenażery oraz aplikacje do realizacji inteligentnych treningów zarówno w trasie, jak i stacjonarnie.

Acer stawia na Xplova

Co zatem na półkach sklepowych ujrzą polscy klienci? Acer planuje wprowadzić interaktywny trenażer NOZA S od Xplova. Firma zapowiada w komunikacie, że w planach są także inne produkty, m.in.: nowy model komputera rowerowego.

"Za wprowadzenie Xplova do Polski i działania marketingowe odpowiada Bloomnet Interactive. Dystrybucją zajmuje się należąca do agencji marka bn sales" - podkreślono.

Acer jest bardzo popularną marką wśród polskich klientów. Sprzęt tej firmy bardzo często wykorzystywany jest nie tylko do rozrywki, ale także i do pracy. Wszak w dobie pandemii koronawirusa nie tylko dobry rower dla sportu, ale również świetny laptop do pracy zdalnej są przydatne.

Tagi: zakupy
Polecane