BiznesINFO.pl
PHOTO: ZOFIA I MAREK BAZAK / EAST NEWS Warszawa Praga Polnoc, Centrum Handlowe "Galeria Wilenska" N/Z hipermarket Carrefour

East News, Zofia i Marek Bazak

Acer wprowadza do Polski nową markę. W czasie pandemii może być bardzo przydatna

6 Marca 2021

Autor tekstu:

Kamila Jeziorska

Udostępnij:

Acer wprowadza nową markę na polski rynek. Wiodący producent sprzętu komputerowego stawia na markę Xplova. Jej produkty mogą świetnie sprawdzić się w dobie pandemii koronawirusa.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Czym jest marka Xplova

  • Jaki produkt będzie pierwszym na polskim rynku

  • Czy to debiut marki Acer w tej branży

Acer wprowadza nową markę

Acer to wiodąca marka zajmująca się produkcją sprzętu komputerowego. Tym razem, za sprawą marki Xplova, której od 2015 r. pozostaje właścicielem, wkroczy na rynek sprzętu sportowego.

Acer już od lat obecny jest na rynku sportowym. Jako informatyczny gigant współpracuje z Formułą 1, a w 2003-2012 był sponsorem Ferrari. Obecnie Acer sponsoruje Alfę Romeo.

Tym razem stawia na Xplova i jej sprzęt skierowany dla kolarzy. "Produkty Xplova są obecnie sprzedawane w 24 krajach w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Afryce oraz Azji. Polska będzie dla firmy pierwszym rynkiem w Europie Środkowo-Wschodniej" - napisano w komunikacie.

Flagowymi produktami marki Xplova są komputery rowerowe, interaktywne trenażery oraz aplikacje do realizacji inteligentnych treningów zarówno w trasie, jak i stacjonarnie.

Acer stawia na Xplova

Co zatem na półkach sklepowych ujrzą polscy klienci? Acer planuje wprowadzić interaktywny trenażer NOZA S od Xplova. Firma zapowiada w komunikacie, że w planach są także inne produkty, m.in.: nowy model komputera rowerowego.

"Za wprowadzenie Xplova do Polski i działania marketingowe odpowiada Bloomnet Interactive. Dystrybucją zajmuje się należąca do agencji marka bn sales" - podkreślono.

Acer jest bardzo popularną marką wśród polskich klientów. Sprzęt tej firmy bardzo często wykorzystywany jest nie tylko do rozrywki, ale także i do pracy. Wszak w dobie pandemii koronawirusa nie tylko dobry rower dla sportu, ale również świetny laptop do pracy zdalnej są przydatne.

Tagi:

Kamila JeziorskaAutor

Redaktor Biznesinfo. Absolwentka stosunków międzynarodowych na UKSW i studentka ostatniego roku politologii i dziennikarstwa. Uważa, że dziennikarstwo to nie tylko zawód, ale też misja. Uwielbia Stany Zjednoczone, jamniki i serial "House of Cards". Najbardziej lubi pisać na tematy polityczne i społeczne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

Handel

Nowe Ferrari zaskoczyło świat. Włosi zaprezentowali całkiem inne auto niż dotychczas

Czytaj więcej >
Czego Polska eksportuje najwięcej?

Handel

Polski eksport i import mocno rośnie. Najnowsze dane za lipiec

Czytaj więcej >
Żywność i podwyżki cen

Handel

Maspex zapowiada podwyżki cen. Wysokie koszty produkcji

Czytaj więcej >

Handel

Czy braki energii wpłyną na produkcję Coca-Cola w Polsce?

Czytaj więcej >
Allegro

Handel

Allegro chce zastrzec kolor pomarańczowy jako znak towarowy

Czytaj więcej >
Fot. Jakub Kaminski/East News

Handel

Nowe problemy. W sklepach zabraknie kolejnego produktu

Czytaj więcej >