Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Żabka debiutuje z nową koncepcją. "W sklepie w centrum handlowym Avenida łączymy zakupy z gastronomią i konsumpcją"
Redakcja BiznesInfo
Redakcja BiznesInfo 11.04.2024 17:18

Żabka debiutuje z nową koncepcją. "W sklepie w centrum handlowym Avenida łączymy zakupy z gastronomią i konsumpcją"

None
fot. materiały prasowe

W poznańskim centrum handlowym Avenida zadebiutował wyjątkowy koncept Żabki – sklep z rozbudowaną strefą gastronomiczną, gdzie można wygodnie zjeść ciepły posiłek. Nowa placówka łączy w sobie funkcje sklepu i baru, oferując klientom szeroki wybór przekąsek i dań na ciepło.

Komfort na pierwszym miejscu

– Priorytetem Żabki jest odpowiadanie na potrzeby klientów, tak aby upraszczać ich życie i uwalniać czas. W sklepie w centrum handlowym Avenida łączymy zakupy z gastronomią i konsumpcją. Chcemy zapewnić klientom możliwość nie tylko szybkiego kupna ciepłych przekąsek, w tym nowych dań na bazie frytek, kawy czy shake’a, ale również ich wygodnego spożycia na miejscu, w komfortowych warunkach, np. w przerwie między zakupami. W obsłudze klientów pracowników wspomogą nowoczesne urządzenia – mówi Piotr Pszonka, dyrektor rozwoju handlu w Żabka Polska.

Przestrzeń zaprojektowano z myślą o komforcie konsumentów. Na 102 mkw. powierzchni wydzielono trzy strefy:

  • Sklepowa: z przejrzystym układem i nowoczesnymi urządzeniami ułatwiającymi zakupy.
  • Gastronomiczna: z intensywnymi kolorami, dekoracyjną mozaiką i muzyką w tle.
  • Konsumpcyjna: z wygodnymi stolikami i blatami, gdzie można zjeść posiłek i napić się kawy.

Nowości

Nowoczesne urządzenia ułatwiają obsługę i zapewniają świeżość produktów. Specjalne szuflady chłodniczo-mroźnicze mogą służyć jako moduły chłodnicze lub mroźnicze, a nowa witryna grzewcza utrzymuje ciepło burgerów i innych przekąsek.

W menu Żabki w Avenida Poznań znajdziesz:

  • Nowość! Cztery rodzaje frytek z różnymi dodatkami, np. z dojrzewającym salami, kiełbasą pieczoną, salsą meksykańską lub kebabem z kurczaka.
  • Szybkie przekąski na ciepło: znane z Żabka Café, w tym #PROSTOzPIECA: nuggetsy, stripsy, popsy z kurczaka, chrupboxy, zapiekanki, burgery i churrosy.
  • Gorącą, świeżo mieloną kawę: z mlekiem krowim, bez laktozy lub napojem owsianym.
  • Ciepłe wypieki: słodkie i wytrawne, np. croissanty.
  • Shake’i: w trzech smakach: waniliowym, truskawkowym i czekoladowym.
Tagi: Żabka