Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Wydał 1,50 zł na kupon i zgarnął fortunę. Padła główna wygrana w Mini Lotto
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 11.06.2024 12:36

Wydał 1,50 zł na kupon i zgarnął fortunę. Padła główna wygrana w Mini Lotto

Mini Lotto
Fot. materiały własne

Los uśmiechnął się do jednego z graczy Lotto. Szczęśliwiec wydał na kupon zaledwie 1,50 zł i udało mu się wygrać główną wygraną. Wiadomo już, gdzie został kupiony wygrany los. Jaka kwota trafi na konto gracza? Przedstawiamy szczegóły.

Kupił los na 1,50 zł i zgarnął fortunę

Pojedynczy zakład Mini Lotto kosztuje tylko 1,50 zł. Jeden z graczy postanowił spróbować swoich sił w tej popularnej grze liczbowej. Szczęśliwcowi udało się zgarnął główną wygraną w Mini Lotto. Los uśmiechnął się do niego podczas losowania, które odbyło się 8 czerwca bieżącego roku. Tego dnia wylosowano następujące liczby: 1, 6, 7, 17 oraz 39.

Zobacz także: Porównali ceny w polskim i niemieckim Rossmannie. Różnice są ogromne

Zacznie się już jutro. Do Biedronki ustawią się długie kolejki

Padła główna wygrana w Mini Lotto

Gracz nabył swój szczęśliwy kupon w kolekturze Lotto przy ulicy Dziewulskiego 12 na toruńskim Rubinkowie. Szczęśliwiec poprawnie wytypował wszystkie pięć liczb i dzięki temu na jego konto trafi 441 134,40 zł. 

Jak się okazuje, jest to jedna z najwyższych możliwych wygranych w grze Mini Lotto. Warto wspomnieć, że zwycięzca otrzyma nieco niższą kwotę. To dlatego, że zostanie od niej pobrany podatek w wysokości 10 proc.

Zasady losowania Mini Lotto

Mini Lotto to jedna z gier liczbowych, które są organizowane przez Totalizator Sportowy. Cieszą się one wielką popularnością wśród Polaków. Jeśli chodzi o Mini Lotto, to zadaniem gracza jest wytypowanie 5 z 42 liczb. Swoją kombinację można skreślić samodzielnie lub zrobić to za pomocą metody na “chybił-trafił”. Co ważne, losowania loterii Mini Lotto odbywają się codziennie o godzinie 22:00.