Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Śmierć

Śmierć

świeczki
22.04.2024 17:12 Nie żyje milioner z Podhala. Jego firma sponsorowała reprezentację Polski

Media obiegły smutne wieści. Zmarł Jan Luberda, milioner z Podhala i właściciel znanej firmy, która jeszcze do niedawna była sponsorem reprezentacji Polski. O śmierci przedsiębiorcy poinformowała jego rodzina oraz pracownicy firmy.

Jan Kulczyk
19.04.2024 22:19 Jan Kulczyk był poważne chory. Nikt nie wiedział, z czym się zmagał

Jan Kulczyk przez lata był najbogatszym Polakiem. W 2015 roku niespodziewanie zmarł, co było ogromnym szokiem dla wielu osób. Wcześniej nie było wiadomo nic na temat jego problemów ze zdrowiem. Przyjaciel Kulczyka wyjawił, że miliarder zmagał się z poważnym schorzeniem. 

policja
18.04.2024 18:46 Przejechał pracownika wózkiem widłowym, mężczyzna nie żyje. "To nie był przypadek"

Dramat w hali produkcyjnej w gdańskiej dzielnicy Przeróbka. 49-latek najechał na swojego pracownika wózkiem widłowym. Życia mężczyzny nie udało się uratować, prokuratura postawiła sprawcy zarzut zabójstwa. Jak wskazują śledczy, jego zachowanie było celowe.

świeczka
11.04.2024 15:21 Nie żyje prezes legendarnej firmy. Odszedł w wieku 65 lat

Nie żyje Paolo Pininfarina, prezes legendarnej firmy zajmującej się projektowaniem samochodów. Mężczyzna odszedł w wieku 65 lat. Przykre informacje o śmierci biznesmena przekazała jego firma w poruszającym oświadczeniu. 

świeczka
10.04.2024 10:49 Nie żyje założyciel znanego polskiego portalu. Odszedł w wieku 49 lat

Sieć obiegły smutne wieści. Odszedł założyciel i wieloletni prezes popularnego serwisu Money.pl, dzięki któremu Polacy mogli czerpać wiedzę na temat finansów. Portal pożegnał zmarłego w poruszających słowach. 

świeczka
02.04.2024 15:11 Nie żyje współzałożyciel znanej firmy. Był jednym z najbogatszych Polaków

Media właśnie obiegły smutne wieści. Nie żyje Jerzy Kasperczyk, współwłaściciel legendarnej marki i jeden z najbogatszych Polaków. Mężczyzna odszedł 26 marca bieżącego roku w wieku 62 lat. 

świeczki
19.03.2024 14:49 Nie żyje jedna z najbogatszych Polek. Byłą "inspiracją dla nas wszystkich"

Krystyna Koelner nie żyje. Jedna z najbogatszych Półek zmarłą w wieku 86 lat. Wiadomości na temat odejścia przedsiębiorczyni, która z firmy w garażu stworzyła prawdziwe imperium, przekazała w specjalnym komunikacie spółka Rawlplug.

Tomasz Komenda
21.02.2024 17:15 Zmarł Tomasz Komenda. Od państwa dostał wielkie odszkodowanie

Nie żyje Tomasz Komenda. Informację o śmierci mężczyzny podał Grzegorz Głuszak, dziennikarz programu “Uwaga” TVN. Niesłusznie skazany za morderstwo Komenda wyszedł na wolność po 18 latach za kratami, otrzymał również gigantyczne zadośćuczynienie. Miał 46 lat.

pieniądze
26.12.2023 09:23 Pieniądze z ZUS po zmarłym nie zawsze z automatu. Konieczny może okazać się wniosek

Śmierć bliskiej nam osoby to czas, gdy poza oczywistą żałobą, spada na nas także szereg obowiązków, związanych z pozamykaniem wszystkich ziemskich spraw zmarłego. Wiele osób zastanawia się wówczas m.in. co z pieniędzmi, który pozostawił on, jeśli był ubezpieczony, na swoim koncie w ZUS. Sprawa nie jest jednak prosta, bowiem środki te, zgodnie z prawem, podlegają dziedziczeniu, ale nie z automatu. Aby móc je odzyskać, najpierw trzeba dokonać pewnych stanowczych kroków. 

Janusz Filipiak
17.12.2023 22:27 Nie żyje Janusz Filipiak. Prezes Comarchu i Cracovii miał 71 lat

Przedsiębiorstwo informatyczne Comarch poinformowało o śmierci współzałożyciela firmy, prof. Janusza Filipiaka. Wiadomość nadeszła ponad 2 miesiące po przetransportowaniu w stanie krytycznym prezesa firmy do szpitala. Stosowne oświadczenie wydał również MKS Cracovia, której prezesem był Filipiak.

Cmentarz
22.11.2023 21:31 Już wkrótce zmiany w pogrzebach z urną. Biskupi właśnie potwierdzili

Pogrzeby urnowe stają się coraz bardziej popularne. W związku z tym biskupi podczas 396. zebrania plenarnego Komisji Episkopatu Polski postanowili zająć się przepisami związanymi właśnie z tym rodzajem pochówku. Co się zmieni?

Cmentarz, ludzie, groby
05.11.2023 17:35 Pogrzeby w nowy sposób. Branżę funeralną czeka w Polsce rewolucja

W dzisiejszych czasach zorganizowanie pogrzebu wydaje się być nie lada wyzwaniem. Nie ulega również wątpliwości, iż w ciągu ostatnich lat rynek funeralny w Polsce znacznie się rozwinął. Firmy pogrzebowe szukają różnych sposobów, żeby zachęcić klientów do skorzystania ze swoich usług. Choć już teraz koszty pochówku są bardzo wysokie, branża nie pozostawia złudzeń - będzie jeszcze drożej.

Matthew Perry
30.10.2023 17:45 Matthew Perry zostawił po sobie fortunę. Co stanie się z majątkiem aktora?

Wiadomość o śmierci Matthew Perry'ego obiegła świat w niedzielę rano polskiego czasu. 54-letni aktor znany był przede wszystkim z kultowej roli w serialu “Przyjaciele”. Okazuje się, że Perry pozostawił po sobie ogromną fortunę. Media na całym świecie zastanawiają się, komu przypadnie jego majątek, ponieważ aktor nie miał żony ani dzieci.

Paweł Antow
27.12.2022 16:20 Tajemnicza śmierć biznesmena w Indiach. Wcześniej krytykował Rosję

Już prawie rok trwa seria tajemniczych, nietypowych wypadków rosyjskich biznesmenów oraz oligarchów. Oczywiście do tego rodzaju wypadków dochodziło wcześniej, ale po rozpoczęciu wojny, słyszymy o nich częściej. W niedzielę miało miejsce kolejne takie zdarzenie. Jednak tym razem wypadek miał miejsce nie w Rosji, ale w Indiach. Rosyjski biznesmen oraz deputowany w obwodzie włodzimierskim - Paweł Antow - zmarł po tym, jak prawdopodobnie wypadł z balonu hotelu w Rayagada, który znajduje się w Indiach.Do wypadku doszło w niedzielę. Policja zajmująca się tą sprawą klasyfikuje to zdarzenie jako samobójstwo. Informacje te przekazał niezależny portal Mediazona.- Policja nie widzi elementów kryminalnych - powiedział Aleksiej Idamkin, Konsul generalny Rosji w Kalkucie.

pixabay, _Alicja_
26.05.2021 02:00 Marian Sojka nie żyje. Redemptorysta i przyjaciel Rydzyka był dyrektorem Muzeum Pamięć i Tożsamość w Toruniu

Marian Sojka nie żyje. Redemptorysta odszedł wczoraj w Toruniu. Był dyrektorem powstającego Muzeum "Pamięć i Tożsamość i bliskim współpracownikiem o. Tadeusza Rydzyka.Z tego artykułu dowiesz się:Kim był Marian SojkaKiedy zmarłJak zmarłego pożegnał o. Tadeusz Rydzyk

EAST NEWS
17.05.2021 02:00 Praca może cię wykończyć, najnowszy raport WHO obnaża prawdę. Ludzie już umierają

Praca ponad 40 godzin tygodniowo stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia. Z najnowszego raportu WHO wynika, że w 2016 r. z powodu chorób związanych z przepracowaniem zmarło 745 tys. osób. Zdaniem ekspertów pandemia może spotęgować to niepokojące zjawisko.Z tego artykułu dowiesz się:Kto jest najbardziej narażony na przedwczesną śmierć z powodu przepracowaniaDo jakich chorób może prowadzić praca powyżej 40 godzin w tygodniuIle osób pracuje więcej niż 55 godzin w tygodniu

Nie żyje
04.05.2021 02:00 Spółka Boryszew straciła prezesa. O śmierci poinformowała firma

Nie żyje Piotr Lisiecki. Smutną wiadomość przekazała spółka Boryszew, którą Lisiecki przez ostatnie 2,5 roku kierował. Przyczyny śmieci nie są znane.Z tego artykułu dowiesz się:Zmarł prezes spółki Boryszew Piotr LisieckiCzym zajmował się Lisiecki przed objęciem kierownictwa w spółceW czym specjalizuje się Boryszew