Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Targi Kielce zwycięzcą turnieju piłkarskiego. Prezes Korony Kielce królem strzelców
Irmina Jach
Irmina Jach 10.06.2024 12:31

Targi Kielce zwycięzcą turnieju piłkarskiego. Prezes Korony Kielce królem strzelców

turniej piłkarski targów kielce
Fot. materiały prasowe

W sobotę 8 czerwca w Kielcach odbył się Wielki Piknik Rzemiosła i turniej piłkarski. Bezkonkurencyjna okazała się drużyna Targów Kielce i Dach Forum, w której skład weszli m.in. nowy prezes Korony Kielce Karol Jakubczyk oraz byli zawodnicy klubu Kamil Sylwestrzak i Krzysztof Kiercz.

Turniej piłkarski w Kielcach cieszył się ogromnym zainteresowaniem

W turnieju piłkarskim organizowanym przez Ogólnopolski Cech Dekarzy, Blacharzy i Cieśli Wiecha wzięło udział osiem drużyn. Wszyscy zawodnicy byli związani z branżą pokryć dachowych. Rywalizacja uświetniła Wielki Piknik Rzemiosła.

Tego typu akcje to świetna okazja do promocji targów Dach Forum wśród głównych odbiorców naszego wydarzenia, czyli dekarzy, blacharzy i cieśli. Z tej okazji przygotowaliśmy prosty quiz, w którym do wygrania były wejściówki na kolejną edycję targów, która odbędzie się 17-18 stycznia przyszłego roku — komentował Łukasz Kopczyński z zespołu PR Targów Kielce.

Rodzinne Ogródki Działkowe w 2024 roku. Co trzeba wiedzieć?

Wielki Piknik Rzemiosła przyciągnął ekspertów

Wielki Piknik Rzemiosła okazał się wspaniałą okazją do spotkania ekspertów z branży dekarskiej. Nie zabrakło biznesowych rozmów i snucia planów na przyszłość. Gdy zawodnicy wkroczyli na boisko, na trybunach zrobiło się naprawdę gorąco. Ekipa Targów Kielce i Dach Forum rozgromiła rywali.

Jako wielki fan futbolu, cieszę się, że mogłem wystąpić w turnieju i zasilić szeregi drużyny Targów Kielce, które aktywnie wspierają kielecki klub – komentował po meczu tymczasowy prezes Korony Kielce Karol Jakubczyk.