Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Popeyes otwiera kolejną restaurację W Polsce. W dniu otwarcia będą kanapki za darmo
Magdalena Madoń
Magdalena Madoń 15.09.2023 14:07

Popeyes otwiera kolejną restaurację W Polsce. W dniu otwarcia będą kanapki za darmo

Popeyes
Domena publiczna

Popyes otwiera kolejny lokal w Warszawie. Menu restauracji będzie można przetestować jeszcze przed otwarciem, natomiast w dniu otwarcia na klientów czekają specjalne okazje.

Poypeys otwiera kolejną restaurację

Poypes otworzy w Polsce swoją trzecią restaurację. Popeyes ma już swoje lokale we Wrocławiu i Szczecinie. W Szczecinie kolejka do restauracji ustawiła się już dobę przed otwarciem. 

Tym razem również nie zabraknie pozytywnych wrażeń. Kolejny lokal zostanie otwarty w Warszawie, w centrum handlowym Złote Tarasy.

- Nie mogę się doczekać pierwszych gości na pomarańczowym dywanie oraz reakcji warszawiaków na nasze dania. Dzięki specjalnej mieszance przypraw Cajun w każdej pozycji z menu Popeyes czuć cząstkę Luizjany. Menu Popeyes czerpie inspirację z tradycji Nowego Orleanu, miasta różnych kultur i grup etnicznych i to sprawia, że jest jedyne w swoim rodzaju. Wiem, że Warszawa niecierpliwie czekała na swój pierwszy Popeyes i oto jest! - mówi Jakub Aleksandrowicz, Dyrektor Marketingu Popeyes CEE, cytowany przez dlahandlu.pl.

 

Amerykański gigant wkracza do Polski. Znamy datę otwarcia pierwszej restauracji

Oficjalne otwarcie restauracji Popeyes w Warszawie

Przedpremierowo 19 i 20 września w serwisie Pyszne.pl będzie już można złożyć zamówienie i sprawdzić menu jeszcze przed oficjalnym otwarciem.

Oficjalne otwarcie nastąi w czwartek 21 września 2023 r. o godzinie 10.00. Trzy pierwsze osoby, które ustawią się w kolejce przed głównym wejściem, dostaną vouchery na darmowe kanapki przez cały rok. Będą mogli odebrać trzy razy w tygodniu kanapkę Chicken Sandwich. 

Pierwsze sto osób otrzyma kupon na darmową kanapkę Chicken Sandwich do wykorzystania w dniu otwarcia. 

Sieć Popeyes

Sieć Popeyes powstała w 1972 r. w Nowym Orleanie w Luizjanie i jest spółką zależną Restaurant Bransds International Inc, jednej z największych na świecie firm zajmujących się restauracjami szybkiej obsługi z ponad 35 miliardami dolarów rocznej sprzedaży w całym systemie i około 30000 restauracji w ponad 100 krajach. 

Obecnie Popeyes ma około 4,2 tys. lokali w 30 krajach. Sieć znana jest z doskonałego smaku kurczaka marynowanego w mieszance przypar Lousiana Cajun.

W menu restauracji znajdują się m.in. kanapki z kurczakiem, skrzydełka, panierowane krążki cebulowe, fryki i shaki.

Tagi: restauracja