Obraz Andrzej Rembowski z Pixabay
Obraz Andrzej Rembowski z Pixabay
Autor Wiktoria Pękalak - 29 Stycznia 2021

Do Czech pojechała za pracą, Danuta Malinowska zaginęła. Od 8 dni nie ma kontaktu, policja prosi o pomoc

Policja prosi o pomoc w poszukiwaniu zaginionej kobiety. 48-letnia Danuta Malinowska od roku pracowała w Czechach. Od 21 stycznia rodzina nie ma z nią kontaktu.

Policja poszukuje zaginionej kobiety

Policjanci z I Komisariatu Policji KMP w Łodzi proszą o pomoc w poszukiwaniach 48-letniej kobiety - Danuty Malinowskiej. Kobieta od stycznia ubiegłego roku przebywa w Czechach, gdzie pracuje w fabryce produkującej samochody.

Kobieta po raz ostatni kontaktowała się z córką wieczorem 21 stycznia. Następnego dnia miała jak zwykle udać się do pracy, jednak od tego momentu kontakt z nią się urwał. Telefon 48-latki jest wyłączony, kobieta nie loguje się też w mediach społecznościowych. Ostatnim miejscem pobytu kobiety były okolice Pragi.

Pani Danuta jest drobnej sylwetki, ma 160 cm wzrostu, niebieskie oczy i blond włosy. Znakiem szczególnym jest kolorowy tatuaż na lewym przedramieniu w kształcie róży.

"Wszelkie informacje mogące mieć znaczenie w odnalezieniu kobietyj bądź pomocne w ustaleniu jej miejsca pobytu prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego I KP KMP w Łodzi. Telefon całodobowy 47841-14-01 Dyżurny I KP KMP w Łodzi, w godz. 08:00-16:00 tel. 47841 4880, 47841 1485, lub nr alarmowy 112" - przekazała Komenda Miejska Policji w Łodzi.

Policja szuka Danuty Malinowskiej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News