Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Turystyka > PKP przygotowało duże promocje na Dzień Dziecka
Kasper Starużyk
Kasper Starużyk 28.05.2019 02:00

PKP przygotowało duże promocje na Dzień Dziecka

biznes-info-640x433
Biznesinfo.pl

Bezpłatne bilety na PKP Intercity

Główna promocja przyszykowana na 1 dzień czerwca przez PKP, to możliwość bezpłatnego przejazdu dla dzieci poniżej 4. roku życia pociągami PKP Intercity. Ulga przyznawana jest na podstawie jednorazowego biletu ze zniżką 100%. Z kolei dzieci od 4 lat do 16 lat mogą także tego dnia pojechać pociągiem za darmo, aby to uczynić należy pobrać dla nich bilet w kasie z miejscem do siedzenia i mieć przy sobie dokument, który potwierdzi wiek dziecka. Ta promocja dotyczy jedynie miejsc w drugiej klasie, u przewoźników InterCity (IC), Express InterCity (EIC), Express InterCity Premium (EIP) oraz Twoich Linii Kolejowych (TLK). 

Bilety na Dzień Dziecka można rezerwować od 23 maja. 

Promocja dla rodzin w PKP 

Nie tylko darmowe przejazdy dla dzieci, ale również całe rodziny, które zdecydują się tego dnia na podróż pociągiem mogą liczyć na specjalne ulgi. Dla podróżujących grup osób w liczbie od 2 do 5 osób w przypadku gdy co najmniej jedna z nich będzie poniżej 16 roku życia, PKP przygotowało także specjalne zniżki, które umozliwią dużo tańsze podróżowanie pomiezy miastami. Oferte narodowego przewoźnika kolejowego możemy zobaczyć na jego stronach interentowych. 

Koleje Mazowieckie także biorą udział w promocji 

Również koleje mazowieckie postanowiły na 1 czerwca przygotować bezpłatne bilety dla dzieci do 16. roku życia. Promocja będzie działa tak samo jak w przypadku PKP Intercity. W przypadku pociągów REGIO i interREGIO dzieci pojadą z kolei za 1 zł.

Tagi: promocje PKP