Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Ciekawa propozycja od PKP Intercity. Dzięki nowej wyszukiwarce nie będziesz przepłacać
Wiktoria Pękalak
Wiktoria Pękalak 02.10.2020 02:00

Ciekawa propozycja od PKP Intercity. Dzięki nowej wyszukiwarce nie będziesz przepłacać

PKP Intercity stworzył nową wyszukiwarkę, dzięki której kupisz tańsze bilety
Marek BAZAK/East News

Nowa wyszukiwarka PKP Intercity

PKP Intercity wprowadził udogodnienie dla osób, które szukają najtańszych biletów - wyszukiwarkę tanich połączeń "Łowcy Super Promo". Wyszukiwarka znajduje się na oficjalnej stronie PKP Intercity. Można tam szukać tanich biletów na pociągi ekspresowe czyli połączenia kategorii Express InterCity Premium (EIP), obsługiwane pociągami Pendolino, oraz Express InterCity (EIC) z tygodniowym wyprzedzeniem. Najtańsze bilety można dorwać już za 49 zł.

Wyszukiwarka znajduje połączenia na najbardziej popularnych trasach - największych miastach i ośrodkach turystycznych. Bilet kupiony na promocji umożliwi nam wyjazd do Warszawy, Krakowa, Trójmiasta, Wrocławia, Poznania, Katowic, Szczecina, Rzeszowa czy Kołobrzegu.

Z nowej wyszukiwarki ucieszą się także osoby spontaniczne, które szukają pomysłów na wyjazd, ponieważ nowa opcja PKP Intercity umożliwia wyszukiwanie promocyjnych biletów z dowolnie wpisanej stacji początkowej.

– W ostatnich latach nasila się trend spontanicznych, krótkich wyjazdów. Wielu podróżnych ceni sobie city breaki. Łowcy Super Promo to wyszukiwarka opracowana przede wszystkim z myślą właśnie o tych osobach, które lubią wyszukiwać bardzo dobre promocje i podróżować spontanicznie. Co więcej, biletów w atrakcyjnych cenach na pociągi ekspresowe będzie teraz więcej, znacznie łatwiejsze więc stanie się tanie podróżowanie na najpopularniejszych trasach obsługiwanych przez składy o najwyższym standardzie - powiedział Marek Chraniuk, prezes zarządu PKP Intercity.

Tanie bilety łączą się z innymi zniżkami ustawowymi. Dzięki temu studenci, uczniowie i seniorzy będą mogli zaplanować wyjazd jeszcze taniej.

PKP Intercity przygotował także coś specjalnego dla rodzin. Osoby podróżujące w grupie od 3 do 5 osób z dzieckiem do 16. roku życia mogą kupić Bilet Rodzinny, dzięki któremu dorośli pasażerowie będą podróżować 30 proc. taniej, a dzieci zgodnie ze swoimi ustawowymi ulgami.

Tagi: PKP