Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Pilny komunikat Auchan. Sieć apeluje o zwrot lub wyrzucenie towaru
Wojciech Mulik
Wojciech Mulik 10.06.2024 11:41

Pilny komunikat Auchan. Sieć apeluje o zwrot lub wyrzucenie towaru

sklep Auchan
BKP/Wikimedia Commons

Sieć handlowa Auchan zamieściła na swojej stronie internetowej istotne powiadomienie dla klientów. Firma informuje o wycofaniu partii produktu, która może być skażona niebezpieczną bakterią. "Nie należy spożywać" - zaznacza Główny Inspektorat Sanitarny (GIS).

Sieć Auchan apeluje o zwrot produktu

Auchan regularnie aktualizuje swoją stronę internetową, przekazując klientom ważne informacje, w tym te dotyczące wycofania produktów dostępnych w sieci. Niedawno opublikowano nowe ostrzeżenie. Ze sklepów usunięto partię jednego z produktów mięsnych. Firma wyjaśnia, że decyzję podjęto prewencyjnie ze względu na ryzyko obecności bakterii Listeria.

 

W Biedronce właśnie się zaczęło. Klienci ustawią się w długie kolejki do sklepów Ważne ostrzeżenie GIS. Wycofano popularny produkt

Ostrzeżenie GIS

Główny Inspektorat Sanitarny wcześniej wydał publiczne ostrzeżenie dotyczące produktu: Pečenica, 90 g, marki DOBRO, numer partii: 24-00807. Podkreślono, że "spożycie żywności zanieczyszczonej Listeria monocytogenes może prowadzić do listeriozy". Osoby, które zaobserwują niepokojące objawy po spożyciu produktu, powinny skonsultować się z lekarzem.

Klienci mogą otrzymać zwrot pieniędzy

Auchan apeluje do klientów o zwrot zakupionego produktu. Firma prosi, aby nie spożywać towaru z wycofanej partii. Produkt należy wyrzucić lub zwrócić do sklepu, gdzie klienci mogą otrzymać zwrot pieniędzy.