Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Nowa generacja suszarko — lokówki Dyson Airwrap
Redakcja BiznesInfo
Redakcja BiznesInfo 08.09.2022 14:05

Nowa generacja suszarko — lokówki Dyson Airwrap

305145767 798068124949110 1090383768579616549 n
Biznes info

Najczęściej nagradzany sprzęt do stylizacji włosów  Dyson Airwrap zyskał nowe udoskonalenia –  końcówki do stylizacji włosów wykorzystują strumień  powietrza ze wzmocnionym efektem Coandy. Zaprojektowane na nowo końcówki zapewniają jeszcze  szybszą i łatwiejszą stylizację,  bez ekstremalnej temperatury.

Nowy multistyler Dyson AirwrapTMto: 

• Jeszcze większa wszechstronność w zakresie stylizacji: Dzięki nieustannemu dążeniu firmy  Dyson do lepszego zrozumienia potrzeb różnych rodzajów włosów, nowy multistyler jest jeszcze  lepiej dopasowany do zróżnicowanych potrzeb.  

• Inżynieria w świecie symulacji: Wirtualne udoskonalanie dzięki zaawansowanej obliczeniowej  mechanice płynów, uczeniu maszynowemu i inteligentnemu oprogramowaniu do  projektowania cyfrowego pozwoliło na zmniejszenie liczby fizycznych prototypów i bardziej  zrównoważone praktyki w procesie badawczo-rozwojowym firmy Dyson. 

Firma Dyson przedstawia najbardziej wydajną i najskuteczniejszą jak dotąd odsłonę urządzenia do  stylizacji włosów: multistyler Dyson AirwrapTM. Inżynierowie z firmy Dyson nigdy nie spoczywają  na laurach – tym razem udoskonalili projekt poprzez miniaturyzację i wzmocnienie efektu Coandy,  czego efektem jest wszechstronny multistyler, pozwalający uzyskać różnorodne stylizacje na różnych  rodzajach włosów, bez nadmiernej temperatury. 

Zaprojektowane na nowo końcówki do kręcenia i falowania z nienagrzewającym się, obrotowym  zakończeniem umożliwiają szybsze i łatwiejsze tworzenie loków i fal (w porównaniu do poprzedniej wersji końcówek stylera Dyson Airwrap) bez uszkadzania włosów  nadmierną temperaturą. Nowa wersja końcówki cylindrycznej łączy rezultaty osiągane wcześniej  za pomocą dwóch końcówek, dzięki czemu użytkownicy mogą stylizować całą głowę, tworząc  loki i fale zgodnie z ruchem wskazówek zegara i przeciwnie do niego, bez konieczności zmiany  końcówki w trakcie stylizacji. 

Pokaz Dyson Airwarp Multistyler
fot. Biznes info

Udoskonalone szczotki do modelowania i wygładzania przyciągają włosy do powierzchni  szczotki umożliwiając bardziej precyzyjne modelowanie przy wzmocnionym efekcie Coandy.  

Końcówka do wstępnego suszenia i wykończenia fryzury łączy dwie funkcje – podsusza włosy  przed stylizacją oraz wykańcza stylizację już suchych włosów ukrywając puszące się kosmyki. 

Co ważne, osoby, które posiadają poprzednią wersję stylera Dyson Airwrap, mogą dokupić  ulepszone końcówki nie wymieniając samego urządzenia. Dzięki temu będą mogły cieszyć się  ulepszonym działaniem multistylera. Jest to zgodne ze zrównoważonym podejściem Dyson, które  rozpoczyna się już na etapie prototypowania – projektowanie w świecie cyfrowym zmniejszyło  zależność od fizycznych prototypów, a tym samym drastycznie ograniczyło zużycie energii  i materiałów. Dzięki zastosowaniu podejścia iteracyjnego oraz metody prób i błędów inżynierowie  zminiaturyzowali otwory wentylacyjne, osiągając niespotykaną dotąd prędkość przepływu  powietrza, ciśnienia i kontroli. 

James Dyson wyjaśnia: „Podczas projektowania urządzeń do stylizacji włosów na ogół nie  bierze się pod uwagę faktu, że włosy są bardzo różne – końcówki, które sprawdzą się w jednym  przypadku, w innym mogą wręcz zaszkodzić. Udoskonalony multistyler Dyson AirwrapTM, powstał  w oparciu o sukces poprzedniej wersji urządzenia, ale także dzięki nieustannym badaniom,  testom użyteczności i postępom w zakresie obliczeniowej mechaniki płynów. Efekt? Końcówki  do kręcenia lub falowania z natychmiastową możliwością zmiany kierunku przepływu powietrza  w celu szybszej stylizacji włosów, udoskonalone szczotki do bardziej precyzyjnego modelowania  i wygładzania włosów oraz zupełnie nowa końcówka do wstępnego suszenia i wykończenia fryzury  – wszystkie wykorzystują efekt Coandy. Lepsza kontrola przepływu powietrza dodatkowo wzmacnia  wspomniany efekt, ułatwiając kręcenie, modelowanie, wygładzanie i ukrywanie puszących się  włosów i to bez nadmiernej temperatury”. 

Efektywne projektowanie 

Od momentu wprowadzenia urządzenia na rynek w 2018 r. inżynierowie firmy Dyson z całego  świata, w laboratoriach w Malmesbury w Wielkiej Brytanii, Malezji, Singapurze i na Filipinach,  pracowali wspólnie, aby stworzyć urządzenie, które będzie jeszcze szybsze, bardziej wszechstronne  i łatwiejsze w użyciu. Zaawansowane symulacje pozwoliły inżynierom dopracować każdy element  w najdrobniejszych szczegółach – i to szybciej.  

Firma Dyson stawia na szczupłą produkcję – tworzy wytrzymałe produkty o wysokiej wydajności  i sprawności przy mniejszym zużyciu zasobów, umożliwiając kolejnym pokoleniom inżynierów  budowanie bardziej zrównoważonej przyszłości na podstawie osiągnięć nauki i technologii. Multistyler Dyson AirwrapTMjest tego doskonałym przykładem – począwszy od samego silnika,  który zasila urządzenie, poprzez zwiększoną wydajność dzięki wprowadzonym udoskonaleniom,  wzmocnione działanie, a skończywszy na zmniejszonym zużyciu energii. 

Jen Atkin, stylistka fryzur, Globalna Ambasadorka marki Dyson, podkreśla: „Dyson AirwrapTMjest rewolucyjnym, absolutnie wyjątkowym urządzeniem do stylizacji włosów – dotyczy to zarówno  jego pierwotnej, jak i obecnej wersji. Nowa odsłona multistylera jest szybsza, łatwiejsza w użyciu  i pozwala osiągnąć lepsze efekty. Masz pewność, że różnorodne końcówki pomogą Ci osiągnąć  zamierzone efekty w sposób najbardziej bezpieczny dla Twoich włosów. Coś, co wydawało się, że  nie może być lepsze, właśnie takie się stało”. 

Inspiracją do powstania Dyson AirwrapTMbyła innowacyjna koncepcja: stworzyć szybki,  wysokociśnieniowy silnik, który będzie generował tzw. efekt Coandy, umożliwiając kręcenie,  falowanie, wygładzanie i suszenie włosów bez wykorzystania nadmiernej temperatury. Efekt  Coandy zachodzi wtedy, gdy strumień powietrza o odpowiedniej prędkości i właściwym ciśnieniu  podąża za krzywizną powierzchni na którą napotyka, porywając otaczające powietrze, a wraz  z nim – włosy. 

Multistyler Dyson AirwrapTMwykorzystuje silny i precyzyjny strumień powietrza do stylizacji  wilgotnych (wysuszonych w 80%) włosów, ograniczając konieczność stosowania nadmiernej  temperatury i zapobiegając uszkodzeniom włosów. 

Kup bezpośrednio od twórców technologii 

Nowy multistyler Dyson AirwrapTMmożna kupić pod koniec sierpnia 2022 w cenie 2699 zł. Nowe  końcówki są w pełni kompatybilne z poprzednią wersją urządzenia. Aby dowiedzieć się więcej,  obejrzeć tutoriale i przetestować przez 30 dni multistyler Dyson AirwrapTM odwiedź stronę Dyson.pl.

Gama końcówek zaprojektowanych z myślą  o różnych rodzajach włosów. 

NOWOŚĆ 

Końcówka do wstępnego suszenia i wykończenia fryzury wykorzystuje wzmocniony efekt Coandy.  Posiada 2 różne funkcje — w trybie wstępnego suszenia pozwala szybko podsuszyć włosy przed  dalszą stylizacją, a w trybie wykończenia fryzury strumień powietrza działa na suche włosy,  ukrywając puszące się kosmyki.  

NOWOŚĆ 

Szczotki do modelowania i wygładzania wykorzystują wzmocniony efekt Coandy, który przyciąga  włosy do powierzchni szczotki umożliwiając bardziej precyzyjne modelowanie. Powietrze przepływa  wzdłuż pasm włosów w kierunku zgodnym z kierunkiem czesania, domykając łuski włosa, co  sprawia, że są wygładzone i lśniące. W zestawie dostępna jest szczotka o twardym włosiu dla  włosów gęstych oraz szczotka o miękkim włosiu dla włosów cienkich i delikatnej skóry głowy. 

NOWOŚĆ 

Końcówki do kręcenia lub falowania wykorzystują wzmocniony efekt Coandy, który przyciąga  włosy i samoistnie nawija je wokół końcówki w obu kierunkach. Zmiana kierunku przepływu  powietrza jest możliwa bez zmiany końcówki. Końcówka o średnicy 40mm pozwala osiągnąć efekt  naturalnych fal o dużej objętości, a końcówka o średnicy 30mm pozwala tworzyć gęste loki.  Dostępne w dwóch wersjach: dla włosów krótszych niż do ramion (Dyson AirwrapTMComplete) lub  dla włosów do ramion i dłuższych (Dyson AirwrapTMComplete Long). 

Okrągła szczotka nadająca objętość: modeluje włosy i nadaje im objętości. Idealna do  modelowania końcówek, grzywki, podnoszenia włosów od nasady. 

Przycisk zwalniający końcówki + nienagrzewające się zakończenia: możliwość szybkiej  wymiany końcówek podczas stylizacji. 

Jony ujemne: pomagają ograniczyć elektryzowanie się włosów podczas stylizacji. Przycisk chłodnego powietrza: pomaga utrwalić fryzurę.

Tagi: