BiznesINFO.pl
Mobilne outlety Biedronki ruszyły w Polskę

Biznes Info

Mobilne outlety Biedronki wyjechały w Polskę

6 Maja 2021

Autor tekstu:

Radosław Święcki

Udostępnij:

Biedronka umożliwia swoim klientom zakupy w mobilnych outletach, w których będzie można nabyć m.in. drobny sprzęt AGD, meble, czy artykuły kosmetyczne. W tym tygodniu ruszyły one w Polskę. Sprawdźcie gdzie się pojawią, być może traficie na nie w swoim mieście. 

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Mobilne outlety Biedronki ruszyły w Polskę

  • Gdzie będzie można na nie trafić

  • Co można kupić w outletach

Outlety Biedronki ruszyły w Polskę. Co będzie można kupić?

Outlety to placówki Biedronki, w których klienci mają możliwość zrobienia szybkich zakupów złożonych z przecenionych towarów. Forma ta jak przypomina w komunikacie sieć wykorzystywana jest do organizowania wyprzedaży pełnowartościowych produktów przemysłowych. 

Klienci Biedronki mają możliwość nabycia w outletach m.in. drobnego sprzętu AGD, mebli, produktów dla dzieci, wybranych artykułów kosmetycznych i chemii gospodarczej, czy produktów dla zwierząt. W sumie liczba artykułów w sklepie wyprzedażowym wynosi ok. 2500-3000 produktów. 

Obecnie Biedronka prowadzi 9 sklepów stacjonarnych w tym formacie, które są zlokalizowane w 7 miastach, takich jak: Gdańsk, Leszno, Łomża, Pyskowice, Żarów, Mława i Twardogóra.

Sieć informuje w komunikacie, że aby być bliżej klientów, w Polskę ruszyły mobilne outlety Biedronki, by klienci “bez konieczności odbywania długich podróży mogli nabyć ulubione artykuły non-food”.

Naczepy wyprzedażowe Biedronki wyjechały w tym tygodniu i do końca czerwca będą obecne w 18 sklepach na terenie 14 miejscowości. 

 - Przyczepy wyprzedażowe to innowacyjna, mobilna formuła sprzedaży zapewniająca jeszcze szerszy dostęp do art. non-food oraz tekstyliów w cenie niższej nawet o 50 proc. - czytamy w komunikacie Biedronki.  

Każda naczepa ma powierzchnię 36 metrów kwadratowych i pomieści 15 palet towaru. Przyczepy wyposażone są w terminale płatnicze, umożliwiające płatność kartą, a także w ogrzewanie i klimatyzację. 

Gdzie trafimy na mobilne outlety?

Gdzie będzie można trafić w najbliższym czasie na mobilne outlety? W tym tygodniu (od 4 do 8 maja) w Gnieźnie (ul. Witkowska 11A), a także w Gołańczy (ul. Jeziorna 12). W kolejnym tygodniu (11-15 maja) mobilne sklepy Biedronki zawitają do Mogilna (ul. Powstańców Wielkopolskich 46), a także do miejscowości Tulce (ul. Fiołkowa 1). W następnych tygodniach maja outlety pojawią się w Obornikach (ul. Czarnkowska 48), a także w kilku lokalizacjach Poznania (ulice: Sycowska 18, Połabska 1, Starołęcka 1). 

Z kolei w czerwcu mobilne outlety Biedronki odwiedzą: Łęczycę, Wrześnię, Rogoźno, Buk, Koziegłowy, Gostyń, Pobiedziska, Gołańcz, Śrem i ponownie Poznań

Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Masz interesujące zdjęcia lub filmik? Podziel się z nami wysyłając na redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

Zinu

Handel

Ofensywa Zinu. Otwarto drugi bezobsługowy sklep firmy, ma mieć koncesję na alkohol

Czytaj więcej >
Biedronka zaszczepi pracowników

Handel

Biedronka zabiera się za szczepienie swoich pracowników. Inne wielkie sieci też mają dołączyć

Czytaj więcej >
fot. pixabay/pascalkoenig

Handel

HalfPrice ma być wielkim sukcesem. CCC rzuca wyzwanie TK Maxx

Czytaj więcej >
Marek Bazak/EAST NEWS

Handel

Regionalne pieczywo w Lidlu. Sieć nawiązała współpracę z miejscowymi dostawcami

Czytaj więcej >
Audi przejęcie akcji

Handel

Audi może wkrótce zmienić właściciela. Jeden z koncernów chce wykupić wszystkie akcje niemieckiego giganta

Czytaj więcej >
Lidl obniży ceny części produktów

Handel

Lidl wprowadza zmiany cen w związku z innymi stawkami VAT. Sieć już poinformowała klientów

Czytaj więcej >