Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Mecz z Hiszpanią i specjalną akcją w Lidlu. Sieciówka 4 piwa daje za darmo
Maria Glinka
Maria Glinka 19.06.2021 02:00

Mecz z Hiszpanią i specjalną akcją w Lidlu. Sieciówka 4 piwa daje za darmo

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Mecz z Hiszpanią to idealna okazja na wyjątkowe promocje w sieciówkach. Tym tropem poszedł Lidl, a za nim również Carrefour. W sobotę 19 czerwca, w dniu drugiego meczu polskiej reprezentacji na Euro 2020, na klientów czekają darmowe piwa.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • O której godzinie rozpocznie się mecz z Hiszpanią

  • Jaką promocję przygotował Lidl

  • Jakie są zasady akcji w Carrefourze

Mecz z Hiszpanią z darmowym piwem. Lidl znów rozdaje alkohol

Mecz z Hiszpanią przesądzi o dalszych losach polskiej reprezentacji na Euro 2020. Pierwszy gwizdek już o godzinie 21:00, więc czasu na sobotnie zakupy jest jeszcze dość sporo. A tym razem oferta jest wyjątkowo zachęcająca.

Mecz z Hiszpanią, bez względu na obrót spraw, może umilić darmowe piwo, które rozdaje Lidl. Promocja jest opatrzona sloganem „4 piwa + 4 gratis”. Każdy, kto przed meczem z Hiszpanią wybierze się do Lidla będzie mógł otrzymać 4 dowolnie wybrane piwa butelkowe, pod warunkiem że przy kasie pojawi się przynajmniej z 8 piwami.

Radio Zet donosi, że oferta jest bogata. Mecz z Hiszpanią skłonił Lidla do objęcia promocją wszystkich piw w butelce. Do wyboru są klasyczne piwa od znanych producentów, a także piwa kraftowe, bezalkoholowe i niskoprocentowe.

Jak to wygląda w praktyce? Każdy zainteresowany promocją powinien aktywować kupon w aplikacji Lidl Plus. Przy kasie cena 4 najtańszych towarów zostanie odjęta od rachunku. Lidl zastrzega, że promocja jest skierowana wyłącznie do osób pełnoletnich.

Carrefour również przygotował ofertę, nie tylko na mecz z Hiszpanią

Z konkurencyjną promocją wystartował także Carrefour. W tym wypadku oferta została przygotowana z myślą o wszystkich rozgrywkach, choć francuska sieciówka z pewnością liczy na tłumy klientów właśnie w sobotę, kiedy Polacy zagrają mecz z Hiszpanią.

Wprost donosi, że akcja nosi nazwę „Stwórz własną 11-stkę”. Każdy, kto do zakupowego koszyka włoży 11 piw zapłaci tylko za 8. Trzy najtańsze produkty kosztują 1 gr.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W promocji mogą wziąć udział klienci, którzy aktywują kupon w aplikacji Mój Carrefour. Co ważne, akcja kończy się dopiero 11 lipca, dzięki czemu darmowe piwo może towarzyszyć kibicom nie tylko w trakcie meczu z Hiszpanią, lecz także przez całe Euro 2020.

Czy mecz z Hiszpanią przekreśli polskie marzenia o wyjściu z grupy? Bukmacherzy już typują

W drugim spotkaniu w ramach grupy E zdecydowanym faworytem jest reprezentacja Hiszpanii. Mimo słabego początku (remis ze Szwecją 0:0) bukmacherzy obstawiają, że to właśnie podopieczni Luisa Enrique zakończą to spotkanie zwycięstwem.

Gazeta Wrocławska donosi, że średni kurs wygranej Hiszpanów to zaledwie 1,40. Stawka, że mecz z Hiszpanią zakończy się remisem jest wyceniana na ok. 5,00.

Zdaniem bukmacherów wygrana Polski byłaby dość dużym zaskoczeniem, co odzwierciedlają liczby. Średni kurs na zwycięstwo naszej reprezentacji wynosi 9,15-10.00. Jeśli Polska wygrałaby mecz z Hiszpanią to gracz, który postawił 100 zł może wygrać 880 zł. Eksperci nie mają jednak wątpliwości - szanse są dość niewielkie. Nadzieja umiera jednak ostatnia.

Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Masz interesujące zdjęcia lub filmik? Podziel się z nami wysyłając na [email protected]