W Lidlu święta zaczynają się w październiku
Wikipedia
Autor Stanisław Węgrowski - 9 Października 2019

Święta w październiku. Lidl wyprzedził wszystkich

Świąteczny wyścig zbrojeń wystartował. Lidl już na początku października wprowadził do swoich sklepów ofertę świąteczną. W popularnych dyskontach już teraz można znaleźć bożonarodzeniowe słodycze i kalendarze adwentowe.

Lidl pierwszy z ofertą świąteczną

Co roku sklepy prowadzą rywalizację o to, kto pierwszy wypuści świąteczne produkty. za tradycję można już uznać fakt, że tuż po Święcie Zmarłych, które odbywa się 1 listopada, w sklepach od pojawiają się oferty świąteczne. W tym roku Lidl chyba bardzo chciał wyjść na prowadzenie, ponieważ w sklepach niemieckiej sieci już teraz można natrafić na świąteczne smakołyki.

Lidl już ma bożonarodzeniowe przysmaki

Świąteczne słodycze to poza tradycyjnymi daniami wigilijnymi chyba najlepiej kojarzące się ze świętami przysmaki. Kto nie lubi jeść słodkich rzeczy na święta? W okresie bożonarodzeniowym można sobie pozwolić na więcej, więc zarówno dzieci, jak i dorośli rozsmakowują się w świątecznych ciastach, piernikach i innych perełkach pokrytych lukrem. Dla wszystkich miłośników świąt (i słodyczy) Lidl postanowił już teraz rozpocząć sprzedaż bożonarodzeniowych słodyczy.

Biedronka przeżyje szturm. Kurczaka sprzedają za 50 groszyBiedronka przeżyje szturm. Kurczaka sprzedają za 50 groszyCzytaj dalej

Lidl sprzedaje świąteczne słodycze już w październiku

W sklepach sieci Lidl można znaleźć już świąteczne pierniki w czekoladzie za 8,99 zł/opak., ciasteczka korzenne w cenie 4,99 zł/opak., a także ciastka migdałowo-korzenne za 5,99 zł/opak. Tradycją, szczególnie wśród młodszych członków rodziny jest otwieranie kalendarzy adwentowych przed świętami.

Jedna czekoladka dziennie powinna osłodzić oczekiwanie na prezenty. Jednak każdy może posługiwać się kalendarzem adwentowym na własnych zasadach. W sieci Lidl można znaleźć klasyczne kalendarze adwentowe z czekoladkami za 2,99/opak., a także z czekoladkami z nadzieniem za 9,99 zł/opak. Z innych świątecznych wyrobów w Lidlu można trafić na krem o smaku korzennym za 7,99 zł/opak. Wydaje się to ciekawą alternatywą dla innych kremów czekoladowych.

Brutalna prawda o emeryturze. Polacy nie utrzymają nawet mieszkaniaBrutalna prawda o emeryturze. Polacy nie utrzymają nawet mieszkaniaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Poczta zmusiła do zapłaty już 9,5 tys. osób
  2. Spiesz się z uregulowaniem długów. Wchodzi ustawa, która może cię pogrążyć
  3. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  4. Mąż zniknął 6 tygodni po ślubie. Po 68 latach żona dowiedziała się prawdy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News