Kaufland wycofuje kolejny produkt ze sprzedaży
Wikipedia
Autor Stanisław Węgrowski - 10 Października 2019

Kolejny produkt wycofywany z sieci Kaufland. Są ostrzeżenia dla klientów

Kaufland opublikował komunikat, w którym informuje o wycofaniu ze sprzedaży noży ceramicznych i obieraczek z kolekcji Spice & Soul. W wadliwych produktach mogą odłamać się ostrza urządzeń, co może doprowadzić do obrażeń.

Kaufland wycofuje kolejny produkt

Niemiecka sieć Kaufland poinformowała o wycofaniu ze swoich sklepów kolejnych produktów. Chodzi o noże ceramiczne i obieraczki z kolekcji Spice & Soul. Produkty okazały się wadliwe. W trakcie ich używania mogą się ułamać ostrza urządzeń, co moze stanowić zagrożenie i spowodować obrażenia.

- „Kaufland dla zapewnienia ochrony konsumentom, w ramach działań zapobiegawczych wycofuje ze sprzedaży następujący produkt: Spice & Soul Komplet nóż ceramiczny + obieraczka Numer artykułu 1225099-2619 (znajduje się na ostrzu noża oraz na opakowaniu)” - czytamy w komunikacie.

Kaufland ostrzega klientów

Kaufland apeluje do klientów o zaprzestanie używania produktu. - Nie można wykluczyć, że w przypadku pojedynczych noży mogą odłamywać się części ostrza. Może to spowodować obrażenia. Z tego powodu klienci powinni koniecznie zastosować się do poniższego wycofania i zaprzestać używania produktu, którego dotyczy problem - ostrzega niemiecka sieć.

Kaufland przeprasza

Niemiecka sieć Kaufland zaznacza, że na potencjalnie niebezpieczną sytuację zareagowała od razu i wycofała produkty ze sprzedaży. Jednocześnie spółka przeprasza wszystkich konsumentów za zaistniałe niedogodności. Wycofanie ze sprzedaży nie obejmuje innych noży ceramicznych dostępnych w sklepach Kaufland. Produkt można zwrócić w każdym markecie Kaufland, także bez okazywania paragonu, otrzymując zwrot pieniędzy za zakup.

W przypadku pytań klientów dostępna jest bezpłatna Infolinia Kaufland: 800 300 062 (czynna: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00 i w soboty od 08:00 do 17:00).

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News