By R/DV/RS, Flickr, CC BY 2.0
By R/DV/RS, Flickr, CC BY 2.0
Autor Stanisław Węgrowski - 27 Maja 2020

ING Bank Śląski wydało ważne oświadczenie. Klienci powinni przygotować dodatkową gotówkę

ING Bank Śląski poinformował o planowanych pracach serwisowych. Utrudnienia będą dotyczyć bankomatów i wpłatomatów. Klienci ING muszą być gotowi na to, że nie będą mogli wypłacić pieniędzy.

ING: kolejne prace serwisowe

Ostatnio sporo banków przeprowadza prace modernizacyjne. Tylko w weekend aż cztery banki realizowały modernizacje swoich systemów: ING, PKO BP, BNP Paribas i Bank BPS. Szczególnie klientów ING czekało sporo utrudnień i ograniczeń, m.in. w płatnościach kartą i korzystaniu z aplikacji mobilnych. Prace modernizacyjne trwały aż trzy dni.

Marki aut, które Polacy pokochali. Auto z miejsca 5. na pewno sam prowadziłeśMarki aut, które Polacy pokochali. Auto z miejsca 5. na pewno sam prowadziłeśCzytaj dalej

ING z kolejną przerwą techniczną. Gotówkę lepiej wypłać przed Dniem Dziecka

Mamy wtorek, a ING Bank Śląski już poinformował o kolejnych pracach serwisowych, które mogą utrudnić niektóre operacje. Na szczęście tym razem planowana przerwa techniczna będzie krótsza.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Rząd właśnie wprowadził 4 bardzo ważne zmiany dot. emerytur. Tarcze antykryzysowe rządu kryją nowe przepisy
2. Ministerstwo Zdrowia przekazało tragiczne dane chwilę przed zniesieniem obostrzeń. Kolejne zgony

ING poinformował w komunikacie, że w nocy z niedzieli 31 maja na poniedziałek 1 czerwca w godzinach 00:00 - 01:30 będą prowadzone prace serwisowe. W tym czasie klienci ING nie będą mogli korzystać z bankomatów. Ale warto się przygotować na to, że prace techniczne mogą się przedłużyć.

Gdzie i kiedy będziemy musieli nadal nosić maseczki? Rząd podał szczegółowe wytyczneGdzie i kiedy będziemy musieli nadal nosić maseczki? Rząd podał szczegółowe wytyczneCzytaj dalej

ING: nieczynne bankomaty i wpłatomaty

Podczas przerwy technicznej niemożliwe będzie wypłacanie gotówki, ale to nie wszystko. ING przekazał, że ograniczenia dotyczą także wpłacania pieniędzy we wpłatomatach.

Problemy z wypłatami i wpłatami mogą wystąpić w urządzeniach sieci ING i Planet Cash. ING dodaje, że transakcje we wrzutniach będą w tym czasie możliwe, jednak księgowanie pojawi się na koncie dopiero w poniedziałek 1 czerwca do godz. 12:00.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Poważny wypadek na Mazowszu. Cztery osoby ranne, droga zablokowana
  2. Policjant udusił zatrzymanego na oczach świadków. Nie pomogły błagania i łzy
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Są oficjalne wytyczne na wakacje. Trudno sobie wyobrazić, ogromne rozczarowanie
1 czerwca Dzień Dziecka, ale prezent od ZUS dostaną emeryci. Zarobią dużo więcej pieniędzy1 czerwca Dzień Dziecka, ale prezent od ZUS dostaną emeryci. Zarobią dużo więcej pieniędzyCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News