Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Praca > IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
Kasper Starużyk
Kasper Starużyk 22.03.2022 09:09

IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?

biznes-info-640x433
Biznesinfo.pl

W dzisiejszych czasach wspólnota wartości firm i współtworzących je pracowników są coraz bardziej istotne. Jest to sprawa kluczowa nie tylko pod kątem budowy spójnej organizacji, ale również niesamowicie istotna wskazówka dla kandydatów na etapie rekrutacji. 

IBERION - grupa mediowa przyszłości 

IBERION to grupa mediowa zajmująca się wydawaniem portali oraz telewizji internetowej. W portfolio firmy znajdują się takie produkty jak Lelum.pl - dla nowoczesnych kobiet, rozrywkowo-newsowy portal Pikio.pl, medyczny serwis Pacjenci.pl, fact-checkingowy Antyfake.pl, sportowy Zestadionu.pl czy telewizja internetowa WTV. Grupa nieustannie otwiera się na nowe projekty w kolejnych sekcjach tematycznych i inwestuje w rozwój funkcjonujących już produktów. 

IBERION to grupa mediowa, którą tworzy najmłodszy zespół w całej branży. Warto zaznaczyć, że chodzi również o kadrę kierowniczą oraz sam zarząd firmy, którego średnia wieku to... 25 lat. W skład zarządu wchodzą obecnie prezes Albert Wojcik, Jan Kruś, Bogdan Makowski oraz Maksymilian Tomanek. Ten ostatni dołączył do zarządu we wrześniu 2019 roku wcześniej piastując funkcję dyrektora ds. rozwoju. 

IBERION to miejsce, w którym dzięki ambicji i ciężkiej pracy można osiągnąć naprawdę duży sukces w krótkim czasie. Obecnie cały czas szukamy utalentowanych osób, które chcą robić karierę w branży mediów - komentuje Maksymilian Tomanek dla portalu biznesinfo.pl.

Kierownicy działów oraz liderzy projektów wywodzą się najczęściej z wewnątrz organizcji. IBERION pozwala bowiem na szybkie wspinanie się po szczeblach kariery. Firma pełna jest przykładów błyskawicznych awansów i osób, które piastują kierownicze funkcje startując z samego "dołu" organizacji. 

- Jak zrobić karierę w IBERIONIE? Zarówno dla zarządu, jak i całej kadry kierowniczej najważniejsza jest motywacja i determinacja pracowników, by osiągnąć sukces, zarówno indywidualny, jak i zespołowy. Bardzo cenimy, gdy członkowie naszego zespołu wychodzą z własną inicjatywą oraz pomysłami. Uważamy, że im więcej pomysłów tym lepiej, nawet jeśli nie okażą się trafione. Zaangażowanie to dla nas podstawa wszystkiego - mówi członek zarządu Jan Kruś dla portalu Biznes Info. 

- Naszym hasłem jest "grupa mediowa przyszłości", bowiem nieustannie patrzymy do przodu, stawiamy na ciągły rozwój. Inwestujemy w najnowsze technologie i chcemy budować organizację, która nie tylko nadąży, ale również będzie współtworzyć galopująćy świat internetu - mówi Bogdan Makowski. 

IBERION - wartości firmy 

Jakie wartości królują w grupie mediowej IBERION? Firma otwarcie określa co jest dla niej ważne i czego oczekuje od członków swojego zespołu. Prezes Albert Wójcik podkreśla, że dla firmy kluczowe są otwartość i tolerancja. 

- Chcemy budować środowisko pracy, które da ludziom nie tylko szanse na rozwoj, ale również zapewni poczucie bezpieczeństwa i odpowiednią atmosferę rozpalającą kreatywność i inicjatywę. Bardzo ważne są dla nas takie wartości jak otwartość i tolerancja. Nasz zespół jest zróżnicowany i to jest wspaniałe. W naszym biurowcu panuje bardzo swobodna atmosfera, dress code nie istnieje. Jest za to mnóstwo śmiechu, mimo iż wszyscy naprawdę ciężko pracują  - mówi Albert Wójcik. 

https://www.instagram.com/grupa_iberion/

https://iberion.pl/