BiznesINFO.pl
biznes-info-640x433

Biznesinfo.pl

IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?

2 Października 2019

Autor tekstu:

Kasper Starużyk

Udostępnij:

IBERION to grupa mediowa, która jest wydawcą popularnych serwisów internetowych. Jakie wartości prezentuje firma? Zapytaliśmy o to zarząd grupy.

W dzisiejszych czasach wspólnota wartości firm i współtworzących je pracowników są coraz bardziej istotne. Jest to sprawa kluczowa nie tylko pod kątem budowy spójnej organizacji, ale również niesamowicie istotna wskazówka dla kandydatów na etapie rekrutacji. 

IBERION - grupa mediowa przyszłości 

IBERION to grupa mediowa zajmująca się wydawaniem portali oraz telewizji internetowej. W portfolio firmy znajdują się takie produkty jak Lelum.pl - dla nowoczesnych kobiet, rozrywkowo-newsowy portal Pikio.pl, medyczny serwis Pacjenci.pl, fact-checkingowy Antyfake.pl, sportowy Zestadionu.pl czy telewizja internetowa WTV. Grupa nieustannie otwiera się na nowe projekty w kolejnych sekcjach tematycznych i inwestuje w rozwój funkcjonujących już produktów. 

IBERION to grupa mediowa, którą tworzy najmłodszy zespół w całej branży. Warto zaznaczyć, że chodzi również o kadrę kierowniczą oraz sam zarząd firmy, którego średnia wieku to... 25 lat. W skład zarządu wchodzą obecnie prezes Albert Wojcik, Jan Kruś, Bogdan Makowski oraz Maksymilian Tomanek. Ten ostatni dołączył do zarządu we wrześniu 2019 roku wcześniej piastując funkcję dyrektora ds. rozwoju. 

IBERION to miejsce, w którym dzięki ambicji i ciężkiej pracy można osiągnąć naprawdę duży sukces w krótkim czasie. Obecnie cały czas szukamy utalentowanych osób, które chcą robić karierę w branży mediów - komentuje Maksymilian Tomanek dla portalu biznesinfo.pl.

Kierownicy działów oraz liderzy projektów wywodzą się najczęściej z wewnątrz organizcji. IBERION pozwala bowiem na szybkie wspinanie się po szczeblach kariery. Firma pełna jest przykładów błyskawicznych awansów i osób, które piastują kierownicze funkcje startując z samego "dołu" organizacji. 

- Jak zrobić karierę w IBERIONIE? Zarówno dla zarządu, jak i całej kadry kierowniczej najważniejsza jest motywacja i determinacja pracowników, by osiągnąć sukces, zarówno indywidualny, jak i zespołowy. Bardzo cenimy, gdy członkowie naszego zespołu wychodzą z własną inicjatywą oraz pomysłami. Uważamy, że im więcej pomysłów tym lepiej, nawet jeśli nie okażą się trafione. Zaangażowanie to dla nas podstawa wszystkiego - mówi członek zarządu Jan Kruś dla portalu Biznes Info. 

- Naszym hasłem jest "grupa mediowa przyszłości", bowiem nieustannie patrzymy do przodu, stawiamy na ciągły rozwój. Inwestujemy w najnowsze technologie i chcemy budować organizację, która nie tylko nadąży, ale również będzie współtworzyć galopująćy świat internetu - mówi Bogdan Makowski. 

IBERION - wartości firmy 

Jakie wartości królują w grupie mediowej IBERION? Firma otwarcie określa co jest dla niej ważne i czego oczekuje od członków swojego zespołu. Prezes Albert Wójcik podkreśla, że dla firmy kluczowe są otwartość i tolerancja. 

- Chcemy budować środowisko pracy, które da ludziom nie tylko szanse na rozwoj, ale również zapewni poczucie bezpieczeństwa i odpowiednią atmosferę rozpalającą kreatywność i inicjatywę. Bardzo ważne są dla nas takie wartości jak otwartość i tolerancja. Nasz zespół jest zróżnicowany i to jest wspaniałe. W naszym biurowcu panuje bardzo swobodna atmosfera, dress code nie istnieje. Jest za to mnóstwo śmiechu, mimo iż wszyscy naprawdę ciężko pracują  - mówi Albert Wójcik. 

https://www.instagram.com/grupa_iberion/

https://iberion.pl/

Podobne artykuły

Urlop wyznaczy pracodawca

Praca

Pracowniku, weszły ważne zmiany w urlopach. Nie będziesz miał teraz wiele do powiedzenia

Czytaj więcej >
Biedronka przygotowała promocje na nowy tydzień

Praca

Biedronka już od jutra z szalonym prezentem dla klientów. Wielki ukłon dla fanów słodkości

Czytaj więcej >
fot: Arkadiusz Ziolek/ East News. 12.05.2020. n/z Napis koronawirus Covid-19 na tle pieniedzy.

Praca

Branża umiera przez pandemię, a państwo dalej ich nie dostrzega. W efekcie wszyscy tracą ogromne pieniądze

Czytaj więcej >
Szef ma prawo przerwać nasz urlop

Praca

Jesteś na urlopie? Mamy złe wieści, twój pracodawca ma prawo go przerwać

Czytaj więcej >
Za uchylanie się od płacenia abonamentu grożą dotkliwe kary

Praca

Kontrolerzy rozeszli się po kraju, do ciebie też mogą zapukać. Kara to aż 681 zł

Czytaj więcej >
Praca tylko 4 dni? Skrócony wymiar czasu pracy

Praca

4-dniowy tydzień pracy uratuje gospodarkę? Niezwykły plan rządzących.

Czytaj więcej >