Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Iberion

Iberion

IBERION to grupa mediowa przyszłości

biznes-info-640x433
22.03.2022 09:09 IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?

W dzisiejszych czasach wspólnota wartości firm i współtworzących je pracowników są coraz bardziej istotne. Jest to sprawa kluczowa nie tylko pod kątem budowy spójnej organizacji, ale również niesamowicie istotna wskazówka dla kandydatów na etapie rekrutacji.

Albert Wójcik - Iberion
22.03.2022 08:57 Albert Wójcik: Normą było, że pracowałem po 16 godzin dziennie

Albert Wójcik to między innymi CEO spółki Iberion, czyli grupy mediowej będącej wydawcą już 14 portali tematycznych, które miesięcznie odwiedza ponad 7 milionów użytkowników. Iberion wydaje serwisy o tematyce lifestylowej, zdrowotnej, sportowej, biznesowej, kulinarnej, technologiczno-gamingowej, turystycznej, motoryzacyjnej i wielu innych. Grupa co kwartał znacząco zwiększa zasięg swoich mediów i buduje swoją pozycję na rynku reklamy. Albert Wójcik prowadzi Iberion od 5 lat, natomiast jak się okazuje droga do miejsca, w którym obecnie znajduje się spółka nie była prosta. Na początku nie miał ani kapitału, ani doświadczenia w prowadzeniu biznesu. O kulisach powstania i pierwszego etapu rozwoju firmy Albert Wójcik mówi w rozmowie z portalem Biznes Info.

Iberion
22.03.2022 08:53 Iberion uruchamia portal Rolnik Info

Grupa mediowa Iberion uruchomiła serwis Rolnik Info, czyli portal o tematyce rolniczej. Serwis publikuje treści z następujących kategorii: wiadomości, ceny, zwierzęta, uprawy, maszyny, finanse i prawo, biznes oraz wieś. Na portalu znajdziemy zarówno pogłębione analizy, treści poradnikowe, jak i krótsze formy newsowe.