Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Iberion uruchamia portal Rolnik Info
Kasper Starużyk
Kasper Starużyk 22.03.2022 08:53

Iberion uruchamia portal Rolnik Info

Iberion
Iberion

Grupa mediowa Iberion uruchomiła serwis Rolnik Info, czyli portal o tematyce rolniczej. Serwis publikuje treści z następujących kategorii: wiadomości, ceny, zwierzęta, uprawy, maszyny, finanse i prawo, biznes oraz wieś. Na portalu znajdziemy zarówno pogłębione analizy, treści poradnikowe, jak i krótsze formy newsowe. 

Albert Wójcik: Rolnik Info nasz kolejny portal tematyczny 

Albert Wójcik, prezes grupy Iberion, komentuje w rozmowie z Biznes Info, że powołanie portalu rolniczego to kolejny etap konsekwentnej strategii tworzenia portali tematycznych.

- Po stworzeniu serwisu z pozytywnymi wiadomościami, uruchomiliśmy kolejny portal tematyczny, tym razem o tematyce rolniczej. Czujemy, że na rynku jest miejsce na kolejny portal poświęcony tej tematyce. 

Na pytanie jaki kolejny portal chce uruchomić grupa Iberion po premierze serwisu Rolnik Info, prezes Albert Wójcik na razie nie odpowiada w sposób jednoznaczny. 

- Jeszcze nic nie zdradzamy, ponieważ wciąż trwają rozmowy na ten temat. Będziemy analizować różne propozycje. 

Grupa mediowa Iberion jest wydawcą 15 portali internetowych o zróżnicowanej tematyce. Portfolio spółki oprócz portalu Rolnik Info tworzą: portal dla kobiet Lelum.pl, portal informacyjny WTV.pl, portal medyczny Pacjenci.pl, serwis kulinarny Smakosze.pl, rozrywkowo-newsowy Pikio.pl, turystyczny Turyści.pl, biznesowo-finansowy Biznesinfo.pl, sportowy Zestadionu.pl, o zwierzętach swiatzwierzat.pl, technologiczno-gamingowy techgame.pl, motoryzacyjny zDrogi.pl, lokalny o Warszawie wawainfo.pl, serwis z pozytywnymi wiadomościami Świat Radości oraz fact-checkingowy Antyfake.pl.

Zobacz również: Albert Wójcik: Normą było, że pracowałem po 16 godzin dziennie