BiznesINFO.pl
fot. pixabay/pascalkoenig

Pixabay/DigestContent

HalfPrice ma być wielkim sukcesem. CCC rzuca wyzwanie TK Maxx

10 Maja 2021

Autor tekstu:

Wiktoria Pękalak

Udostępnij:

HalfPrice to nowa sieć sklepów stworzona przez Grupę CCC. HalfPrice ma być polskim odpowiednikiem znanych sklepów TK Maxx. Co w nim znajdziemy i ile możemy zaoszczędzić?

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Czym jest sieć HalfPrice

  • Co kupimy w nowych sklepach

  • Na jakie rabaty możemy liczyć w HalfPrice?

HalfPrice już otwarty

HalfPrice to nowa sieć sklepów stworzona przez Grupę CCC. HalfPrice ma być w założeniu polskim odpowiednikiem sieci TK Maxx, gdzie bardzo łatwo można upolować okazję. Odzież, akcesoria, obuwie, czy elementy wyposażenia znanych marek będzie można kupić w HalfPrice nawet o 80 proc.

Joanna Czyżewska, dyrektor sprzedaży sieci w rozmowie z portalem Business Insider zdradziła, że już w pierwsze trzy dni od otwarcia nowy sklep w Warszawie, Wrocławiu, Tychach, Polkowicach i Szczecinie odwiedziło niemal 32 tys. osób.

Otwarte galerie

Czasu na stworzenie konceptu HalfPrice, Grupa CCC miała sporo, choć pierwsze sklepy pod tym szyldem otworzyły się jeszcze przed lockdownem. Choć galerie działają dopiero od 4 maja, właściciel nie ma chyba na co narzekać.

Pierwsze sklepy HalfPrice otwarto we wrocławskiej Wroclavii, szczecińskim Galaxy, Galerii Północnej w Warszawie, tyskim Gemini Park oraz polkowickim Parku Handlowym. W tym ostatnim przez pewien czas prowadzono testy nowego formatu, ponieważ właśnie tam znajduje się główna siedziba CCC.

Dariusz Miłek, przewodniczący rady nadzorczej i założyciel Grupy CCC powiedział w rozmowie z portalem, że koncept offprice staje się na całym świecie coraz bardziej popularny, dlatego nie ukrywa, że liczy na to, że nowe przedsięwzięcie zakończy się sukcesem na skalę ogólnopolską, a może nawet europejską.

Każdy znajdzie coś dla siebie

W sklepach o powierzchni między 1 tys. a 2,5 tys. m kw. każdy powinien znaleźć coś dla siebie. W warszawskim HalfPrice, które mieści się aż na dwóch piętrach, na dole znajdziemy odzież i akcesoria dla kobiet, akcesoria, czy artykuły dziecięce. Pierwsze piętro jest zaś zarezerwowane dla odzieży męskiej, wyposażenia wnętrz, a także obuwia.

W sklepie nie zabraknie też znanych marek. Oprócz artykułów CCC w HalfPrice znajdziemy również ubrania firm: Guess, Olsen, Emporio Armani, Ralph Lauren, Lerros, Gant, Pepe Jeans, Napapijri, czy Tommy Jeans.

Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Masz interesujące zdjęcia lub filmik? Podziel się z nami wysyłając na redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Handel

Mecz z Hiszpanią i specjalną akcją w Lidlu. Sieciówka 4 piwa daje za darmo

Czytaj więcej >
Marek BAZAK/East News

Handel

Ceny warzyw znów zaskakują. Tym razem tanie jak nigdy

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Handel

Warzywa tak drogie chyba jeszcze nie były. Przez zimną wiosnę płacimy krocie

Czytaj więcej >
Biedronka przyznała podwyżki pracownikom

Handel

Biedronka - zarobki 2021. Pensje poszły w górę i to na wielu szczeblach

Czytaj więcej >
Zinu

Handel

Ofensywa Zinu. Otwarto drugi bezobsługowy sklep firmy, ma mieć koncesję na alkohol

Czytaj więcej >
PHOTO: JOANNA GAJCY/EAST NEWS N/Z przydrozny handel przy drodze wojewodzkiej nr 801, zwanej Trasa Nadwislanska

Handel

Niemieckie produkty będą niestety drożeć. Zapowiedzieli sami Niemcy

Czytaj więcej >