Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > HalfPrice ma być wielkim sukcesem. CCC rzuca wyzwanie TK Maxx
Wiktoria Pękalak
Wiktoria Pękalak 10.05.2021 02:00

HalfPrice ma być wielkim sukcesem. CCC rzuca wyzwanie TK Maxx

Half Price
Pixabay/DigestContent

HalfPrice to nowa sieć sklepów stworzona przez Grupę CCC. HalfPrice ma być polskim odpowiednikiem znanych sklepów TK Maxx. Co w nim znajdziemy i ile możemy zaoszczędzić?

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Czym jest sieć HalfPrice

  • Co kupimy w nowych sklepach

  • Na jakie rabaty możemy liczyć w HalfPrice?

HalfPrice już otwarty

HalfPrice to nowa sieć sklepów stworzona przez Grupę CCC. HalfPrice ma być w założeniu polskim odpowiednikiem sieci TK Maxx, gdzie bardzo łatwo można upolować okazję. Odzież, akcesoria, obuwie, czy elementy wyposażenia znanych marek będzie można kupić w HalfPrice nawet o 80 proc.

Joanna Czyżewska, dyrektor sprzedaży sieci w rozmowie z portalem Business Insider zdradziła, że już w pierwsze trzy dni od otwarcia nowy sklep w Warszawie, Wrocławiu, Tychach, Polkowicach i Szczecinie odwiedziło niemal 32 tys. osób.

Otwarte galerie

Czasu na stworzenie konceptu HalfPrice, Grupa CCC miała sporo, choć pierwsze sklepy pod tym szyldem otworzyły się jeszcze przed lockdownem. Choć galerie działają dopiero od 4 maja, właściciel nie ma chyba na co narzekać.

Pierwsze sklepy HalfPrice otwarto we wrocławskiej Wroclavii, szczecińskim Galaxy, Galerii Północnej w Warszawie, tyskim Gemini Park oraz polkowickim Parku Handlowym. W tym ostatnim przez pewien czas prowadzono testy nowego formatu, ponieważ właśnie tam znajduje się główna siedziba CCC.

Dariusz Miłek, przewodniczący rady nadzorczej i założyciel Grupy CCC powiedział w rozmowie z portalem, że koncept offprice staje się na całym świecie coraz bardziej popularny, dlatego nie ukrywa, że liczy na to, że nowe przedsięwzięcie zakończy się sukcesem na skalę ogólnopolską, a może nawet europejską.

Każdy znajdzie coś dla siebie

W sklepach o powierzchni między 1 tys. a 2,5 tys. m kw. każdy powinien znaleźć coś dla siebie. W warszawskim HalfPrice, które mieści się aż na dwóch piętrach, na dole znajdziemy odzież i akcesoria dla kobiet, akcesoria, czy artykuły dziecięce. Pierwsze piętro jest zaś zarezerwowane dla odzieży męskiej, wyposażenia wnętrz, a także obuwia.

W sklepie nie zabraknie też znanych marek. Oprócz artykułów CCC w HalfPrice znajdziemy również ubrania firm: Guess, Olsen, Emporio Armani, Ralph Lauren, Lerros, Gant, Pepe Jeans, Napapijri, czy Tommy Jeans.

Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Masz interesujące zdjęcia lub filmik? Podziel się z nami wysyłając na [email protected]