Google praca
pxhere.com
Autor Stanisław Węgrowski - 4 Marca 2020

Przez jednego pracownika wysłali 8 tys. osób do domu. Miał objawy grypopodobne

Google zaleciło ponad 8 tys. pracowników europejskiej centrali firmy w Dublinie, aby we wtorek pracowali zdalnie, z domu. Decyzja została podjęta po tym, jak u jednego z pracowników pojawiły się objawy występujące w trakcie grypy.

Google zakazał przychodzenia do siedziby firmy

Oczywiście decyzja Google to nic innego jak natychmiastowa reakcja na epidemię koronawirusa. Jak podaje portal INNPoland, Google zalecił wszystkim pracownikom pracę zdalną, ponieważ parę dni temu w Irlandii odnotowano pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem COVID-19.

PILNE: Pilne oświadczenie polskiego ministra zdrowia w sprawie koronawirusaPILNE: Pilne oświadczenie polskiego ministra zdrowia w sprawie koronawirusaCzytaj dalej

Obawa przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19 jest bardzo duża, w związku z tym Google woli zachować środki bezpieczeństwa i zdecydował, by wszyscy pracownicy nie wychodzili z domów przynajmniej przez jeden dzień, po tym jak u jednego z pracowników pojawiły się objawy grypopodobne.

Google woli dmuchać na zimne

- Kontynuujemy podejmowanie środków ostrożności w celu ochrony zdrowia i bezpieczeństwa naszych pracowników i w ramach tych działań poprosiliśmy nasz dubliński zespół o pracę z domu we wtorek - poinformowała rzeczniczka Google w Dublinie, cytowana przez portal INNPoland.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Wielu Polaków w ogóle nie ma pojęcia. Ty też możesz dostać zwrot z kredytu
2. Hipokryzja Marty Kaczyńskiej wyszła na jaw. Poucza Polaków, a niewielu zna prawdę o jej córkach

Objawy zakażenia koronawirusem COVID-19 przypominają objawy grypy albo przeziębienia. Sygnałami świadczącymi o możliwym zakażeniu mogą być kaszel, katar, osłabienie organizmu, problemy z widzeniem, podwyższona temperatura ciała, problemy trawienne i z oddychaniem.

Zgromadzili fortunę, którą trudno sobie wyobrazić. TOP 10 najbogatszych PolakówZgromadzili fortunę, którą trudno sobie wyobrazić. TOP 10 najbogatszych PolakówCzytaj dalej

Nie tylko Google się boi. Koronawirus dotarł do Polski

Koronawirus COVID-19 został wykryty także w Polsce. W środę 4 marca, podczas specjalnej konferencji prasowej minister zdrowia Łukasz Szumowski poinformował o pierwszym potwierdzonym przypadku zakażenia koronawirusem w Polsce. Pacjent pochodzi z woj. Lubuskiego i przyjechał z Niemiec. Aktualnie przebywa w szpitalu w Zielonej Górze. Osoby, które miały kontakt z zakażonym koronawirusem, zostały objęte kwarantanną.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pociąg potrącił pieszego. Policja przyjechała, ofiary nie było
  2. Przyjmowanie niektórych środków farmakologicznych może powodować powstawanie wrzodów. Lepiej na nie uważać
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. ZUS zdradził sekret jak dostawać emeryturę o 15 proc. większą. Ma to być wyjątkowo proste
  5. Możesz zapłacić 270 zł albo nałożą na ciebie karę. Kontrole trwają w całym kraju
  6. Wybuch największego wulkanu na naszym kontynencie. Wprowadzono pomarańczowy alarm
Produkty za które już za miesiąc będziesz płacił dużo więcej. Wszystko przez podatkiProdukty za które już za miesiąc będziesz płacił dużo więcej. Wszystko przez podatkiCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News