BiznesINFO.pl
Fot. Piotr Molecki/East News. Warszawa, 08.10.2019. Debata "Czas decyzji" w telewizji TVN24 z udzialem przedstawicieli ogolnopolskich komitetow wyborczych. N/z: Izabela Leszczyna, Marcin Horala, Adrian Zandberg, Krzysztof Bosak, Wladyslaw Kosiniak-Kamysz

Piotr Molecki/East News

Wielkie zamieszanie wokół debaty prezydenckiej TVN. Niejasne okoliczności odwołania

17 Czerwca 2020

Autor tekstu:

Stanisław Węgrowski

Udostępnij:

Debata prezydencka TVP odbędzie się już dziś. Odwołana została natomiast debata prezydencka organizowana przez TVN, która miała się odbyć 19 czerwca. O której będzie można obejrzeć debatę prezydencką na antenie TVP?

Debata prezydencka TVN nie odbędzie się

Debata prezydencka miała się odbyć w trzech telewizjach. Poza TVP organizacją debaty prezydenckiej miały się zająć także TVN i Polsat. Ostatecznie na razie została potwierdzona jedna debata prezydencka. TVN planował swoją debatę prezydencką na piątek 19 czerwca, ale już wiadomo, że ten termin został anulowany.

Jak podaje serwis o2.pl, oficjalną przyczyną odwołania debaty są piątkowe obrady Sejmu. Z kolei udziału w debacie prezydenckiej Polsatu nie potwierdziły sztaby wyborcze Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego.

Debata prezydencka TVP już dziś

Dzisiaj wyborcy będą mieli możliwość obejrzenia debaty prezydenckiej na antenie TVP. Do studia Telewizji Polskiej zaproszono 11 kandydatów na prezydenta. Debata prezydencka rozpocznie się o godzinie 21:00, a poprowadzi ją dziennikarz “Wiadomości” TVP1 Michał Adamczyk.

W debacie prezydenckiej weźmie udział wszystkich 11 kandydatów: Andrzej Duda, Rafał Trzaskowski, Szymon Hołownia, Władysław Kosiniak-Kamysz, Robert Biedroń, Krzysztof Bosak, Marek Jakubiak, Stanisław Żółtek, Paweł Tanajno, Mirosław Piotrowski i Waldemar Witkowski.

Debata prezydencka TVP. Będzie pięć kategorii pytań

Debata prezydencka TVP zacznie się się o godz. 21:00 i ma potrwać 80 minut. Formuła debaty prezydenckiej zakłada pięć kategorii pytań. Po zadaniu pytania z danego bloku kandydat będzie miał minutę na odpowiedź. Na koniec debaty prezydenckiej każdy z kandydatów dostanie także minutę na swobodną wypowiedź. Debata prezydencka będzie transmitowana w TVP1 i TVP Info.

Pierwsza tura wyborów prezydenckich odbędzie się 28 czerwca.

Podobne artykuły

BiznesInfo

Polska i świat

Katastrofa samolotu w Lubuskim. Nieoficjalnie: nie żyje jeden z najbogatszych Polaków

Czytaj więcej >
pixabay, kasjanf

Polska i świat

Czy Centralny Port Komunikacyjny nie zostanie wybudowany? Horała: Tylko w trzech przypadkach

Czytaj więcej >
Arkadiusz Ziolek/EAST NEWS

Polska i świat

Za wykroczenie skarbowe kara nawet 14 tys. zł. Nowe prawo już obowiązuje

Czytaj więcej >
Arkadiusz Ziolek/EAST NEWS

Polska i świat

Jak przekonać seniorów do późniejszego przejścia na emeryturę? Rząd ma plan i nie zawaha się go użyć

Czytaj więcej >
Jochen Tack/EAST NEWS

Polska i świat

Koronawirus na polu szparagów w Niemczech. Polacy pilnowani przez ochronę

Czytaj więcej >
Fot. Piotr Molecki/East News, Warszawa, 04.05.2021. 29. posiedzenie Sejmu IX kadencji. Na nadzwyczajnym posiedzeniu Sejm zajmowal sie rzadowym projektem ustawy ws. ratyfikacji zasobow wlasnych Unii Europejskiej. N/z: minuta ciszy dla Bronislawa Cieslaka

Polska i świat

Sondaż parlamentarny. KO z najgorszym wynikiem w historii, PiS wygrywa

Czytaj więcej >