BiznesINFO.pl
Fot. Piotr Molecki/East News. Warszawa, 08.10.2019. Debata "Czas decyzji" w telewizji TVN24 z udzialem przedstawicieli ogolnopolskich komitetow wyborczych. N/z: Izabela Leszczyna, Marcin Horala, Adrian Zandberg, Krzysztof Bosak, Wladyslaw Kosiniak-Kamysz

Piotr Molecki/East News

Wielkie zamieszanie wokół debaty prezydenckiej TVN. Niejasne okoliczności odwołania

17 Czerwca 2020

Autor tekstu:

Stanisław Węgrowski

Udostępnij:

Debata prezydencka TVP odbędzie się już dziś. Odwołana została natomiast debata prezydencka organizowana przez TVN, która miała się odbyć 19 czerwca. O której będzie można obejrzeć debatę prezydencką na antenie TVP?

Debata prezydencka TVN nie odbędzie się

Debata prezydencka miała się odbyć w trzech telewizjach. Poza TVP organizacją debaty prezydenckiej miały się zająć także TVN i Polsat. Ostatecznie na razie została potwierdzona jedna debata prezydencka. TVN planował swoją debatę prezydencką na piątek 19 czerwca, ale już wiadomo, że ten termin został anulowany.

Jak podaje serwis o2.pl, oficjalną przyczyną odwołania debaty są piątkowe obrady Sejmu. Z kolei udziału w debacie prezydenckiej Polsatu nie potwierdziły sztaby wyborcze Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego.

Debata prezydencka TVP już dziś

Dzisiaj wyborcy będą mieli możliwość obejrzenia debaty prezydenckiej na antenie TVP. Do studia Telewizji Polskiej zaproszono 11 kandydatów na prezydenta. Debata prezydencka rozpocznie się o godzinie 21:00, a poprowadzi ją dziennikarz “Wiadomości” TVP1 Michał Adamczyk.

W debacie prezydenckiej weźmie udział wszystkich 11 kandydatów: Andrzej Duda, Rafał Trzaskowski, Szymon Hołownia, Władysław Kosiniak-Kamysz, Robert Biedroń, Krzysztof Bosak, Marek Jakubiak, Stanisław Żółtek, Paweł Tanajno, Mirosław Piotrowski i Waldemar Witkowski.

Debata prezydencka TVP. Będzie pięć kategorii pytań

Debata prezydencka TVP zacznie się się o godz. 21:00 i ma potrwać 80 minut. Formuła debaty prezydenckiej zakłada pięć kategorii pytań. Po zadaniu pytania z danego bloku kandydat będzie miał minutę na odpowiedź. Na koniec debaty prezydenckiej każdy z kandydatów dostanie także minutę na swobodną wypowiedź. Debata prezydencka będzie transmitowana w TVP1 i TVP Info.

Pierwsza tura wyborów prezydenckich odbędzie się 28 czerwca.

Podobne artykuły

CERT Orange wydał ważne ostrzeżenie

Polska i świat

CERT Orange wydał ostrzeżenie. Chodzi o "wangiri", pod żadnym pozorem nie oddzwaniaj na takie numery

Czytaj więcej >
Niemcy robią z Polski śmietnik

Polska i świat

Wywóz toksycznych odpadów do Polski. Prosto z Niemiec

Czytaj więcej >
Biznes Info

Polska i świat

Kia będzie wzywać kierowców. Ponad 22 tys. aut koreańskiego producenta grozi pożarem

Czytaj więcej >
Emeryci oddają pieniądze za renty dożywotnie

Polska i świat

Coraz więcej emerytów decyduje się oddać nieruchomości za renty dożywotnie

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Polska i świat

Polacy nadal chcą przenosić firmy do Czech

Czytaj więcej >
Biznes Info

Polska i świat

Coraz więcej kontroli gospodarki odpadami. Skarg jest coraz więcej

Czytaj więcej >