biznes finanse video praca handel Eko Energetyka polska i świat O nas
Obserwuj nas na:
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Bracia Sekielscy podali datę premiery swojego najnowszego filmu. Obejrzysz go od razu na YouTube
Stanisław Węgrowski
Stanisław Węgrowski 24.02.2020 01:00

Bracia Sekielscy podali datę premiery swojego najnowszego filmu. Obejrzysz go od razu na YouTube

Bracia Sekielscy podali datę premiery swojego najnowszego filmu. Obejrzysz go od razu na YouTube
Biznesinfo.pl

Bracia Sekielscy podali datę premiery filmu “Zabawa w chowanego”

Drugi film braci Sekielskich “Zabawa w chowanego” początkowo miał zostać opublikowany w listopadzie lub styczniu. Później datę premiery przesunięto na koniec stycznia, a następnie na końcówkę lutego. Dotychczas bracia Sekielscy nie deklarowali żadnej oficjalnej daty premiery filmu. Teraz wszystko jest już jasne.

Bracia Sekielscy opublikują film 28 marca

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, w niedzielę w trakcie “Sekielski Sunday Night Live” Tomasz Sekielski podał datę premiery drugiej produkcji o pedofilii w polskim Kościele. Film “Zabawa w chowanego” zostanie opublikowany na Youtube 28 marca 2020 roku i będzie można go zobaczyć za darmo.

- Wiem, że wielu z was niecierpliwie czekało. Czeka też - jak czytam w prasie branżowej - Jacek Kurski, aby w jakiś sposób przykryć nasz film - powiedział Tomasz Sekielski cytowany przez wirtualnemedia.pl.  - Myślę, że będzie to film na tyle ważny, mocny, że nawet jeśli Jacek Kurski stanie na głowie, zaklaszcze stopami, to nie przykryje tego, co w filmie pokażemy - powiedział starszy z braci Sekielskich.

Będzie trylogia. Bracia Sekielscy pracują nad trzecim filmem o pedofilii w Kościele

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, na zamkniętej grupie dla patronów filmów braci Sekielskich, producent Marek Sekielski oświadczył, że wszyscy, którzy finansowo wsparli produkcję, także będą mogli go obejrzeć 28 marca. Bracia Sekielscy wynajęli dwie sale kinowe.

Budżet filmu “Zabawa w chowanego” wyniósł około 120 tysięcy złotych. Bracia Sekielscy zamierzają wyprodukować trzeci film o pedofilii w polskim kościele. Pracują też nad dokumentem o SKOK-ach. Daty premiery kolejnych produkcji nie są jeszcze znane.

Bądź na bieżąco - najważniejsze wiadomości z kraju i zagranicy
Google News Obserwuj w Google News
Wybór Redakcji
Ciasto w sklepie
Tak oszukują na ciastkach i wypiekach. Producenci wciskają kit, a ty nadal za to płacisz
Emerytura w dół
Emerytury wyliczane inaczej od 1 kwietnia. Tym pechowcom ZUS przeleje mniejsze pieniądze
Dom podwórko
Lepiej pozbądź się takich dekoracji sprzed domu. 1000 zł kary za każdy dzień
Zmiana czasu na letni
W ten weekend tracimy godzinę snu. Ostatnia taka zmiana czasu? UE wreszcie podaje datę
Zakupy Wielkanoc
Chcesz iść do sklepu w Wielką Sobotę? Tylko do tej godziny zrobisz zakupy
telefon z PRL
Arcytrudny quiz o PRL. To nie tylko długie kolejki i kartki na mięso. Sprawdź się
Wybór Redakcji
BiznesINFO.pl
Obserwuj nas na: