Wyszukaj w serwisie
BiznesINFO.pl > Handel > Biedronka wprowadziła darmową aplikację. Spiesz się, już 5 września straci ważność
Kamila Jeziorska
Kamila Jeziorska 22.03.2022 08:52

Biedronka wprowadziła darmową aplikację. Spiesz się, już 5 września straci ważność

Fot. Jakub Kaminski/East News, Warszawa, 13.08.2020. Sklep wielobranzowy Biedronka.
https://eastnews.pl/Jakub-Kaminski

Biedronka szykuje się na nowy rok szkolny

Biedronka szykuje się na nowy rok szkolny i w związku z tym przygotowała dla swoich klientów niebanalną ofertę. Jak co roku w sklepach Biedronki znajdą się m.in.: zeszyty, długopisy, zakreślacze, notesy, ołówki czy gumki do ścierania. Wszystko w różnych wariantach i kolorach. Co więcej, w Biedronce znajdą się także mapy, podkładki, atlasy, repetytoria maturalne, a nawet globus.

Biedronka cały szkolny asortyment zgromadziła w swojej gazetce promocyjnej. Poza ofertą specjalną zaskoczyć może także ostatnia strona gazetki Biedronki. Sieć sklepów oferuje w niej, że wystartowała ze swoją aplikacją.

Biedronka wystartowała z aplikacją

Biedronka wystartowała ze swoją aplikacją "Szkoła w Biedronce". Klienci znajdą w niej pełny asortyment oferty szkolnej. Jak podaje portal DlaHandlu.pl, dzięki aplikacji rodzice będą mogli skomponować listę potrzebnych rzeczy wedle potrzeb swojej pociechy. Zdecydowanie najmocniejszym elementem aplikacji jest wygoda, ponieważ rodzice będą mogli stworzyć listę zakupów jeszcze przed wyjściem z domu, co w domyśle ma ułatwić i przyspieszyć zakupy.

Aplikacja pozwala na filtrowanie dostępnych przedmiotów szkolnych wedle ceny, ale także i koloru, co wydaje się interesującym usprawnieniem. Biedronka poinformowała o tym, że aplikacja jest w pełni bezpłatna. Niestety, ale oferta szkolna i aplikacja nie będą długo czekały. Obie dostępne będą tylko do 5 września.

<