BiznesINFO.pl
Biedronka opłaci koszty zmiany placówki pracowników

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Biedronka opłaci dojazd i zakwaterowanie, akcja robi furorę. Już od połowy czerwca

18 Czerwca 2020

Autor tekstu:

Maria Glinka

Biedronka kontynuuje strategię dbania o pracowników i już po raz czwarty oferuje chętnym z całej Polski czasową zmianę placówki na sklepy zlokalizowane nad Bałtykiem. Co więcej, opłaci im i dojazd i zakwaterowanie.

Biedronka z myślą o komforcie pracowników

Pracownicy Biedronki mają możliwość zmiany miejsca pracy na oddziały zlokalizowane np. w Jastarni, Nowym Dworze Gdańskim, Stegnie, Dziwnowie i Władysławowie. Wyjazd jest realizowany między czerwcem a końcem sierpnia, a Biedronka zobowiązuje się do opłacenia kosztów dojazdu i zakwaterowania – podaje next.gazeta.pl.

To już czwarty rok z rzędu, kiedy Biedronka w wyjątkowy sposób dba o swoich pracowników. W zeszłym roku z programu skorzystało 240 zatrudnionych, dzięki czemu Biedronka zapewnia „klientom obsługę na najwyższym poziomie także podczas wakacyjnych miesięcy w sklepach, gdzie ruch jest największy” – wyznała Joanna Bukała, dyrektor HR makroregionu w sieci Biedronka.

Dobre zarobki w Biedronce nad Bałtykiem

Z komunikatu sieci Biedronka wynika, że wakacyjna zmiana lokalizacji to rozwiązanie opłacalne. Pracownik, który się na nie zdecyduje, może liczyć na standardowe wynagrodzenie (minimum 3500 zł brutto dla początkującego sprzedawcy-kasjera) oraz dodatek uznaniowy uzależniony od wyników danej placówki. Do wyjazdu nad Bałtyk może dodatkowo zachęcać premia letnia w wysokości 350 zł brutto za miesiąc pracy.

Poza tym Biedronka zapewnia, że w czasie wakacji będzie obowiązywał elastyczny grafik, aby pracownicy mogli korzystać z uroków polskiego wybrzeża.

Tagi:

Biedronkapracownicy

Maria GlinkaAutor

Redaktor Biznesinfo. Absolwentka stosunków międzynarodowych i studentka dziennikarstwa na UW. Pierwsze doświadczenia w branży dziennikarskiej zdobywała w stacji TVN i na portalu Euractiv. Wielbicielka filmów Alejandro Innaritu, reportaży książkowych i filmowych, zwłaszcza na temat polityki oraz społecznych problemów w wymiarze globalnym i lokalnym.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

Handel

Żabka wprowadza do sprzedaży nową przekąskę o nazwie Black Dog. Czarny hot dog z czarnym sosem

Czytaj więcej >

Handel

GUS: Sprzedaż detaliczna rośnie wolniej niż się spodziewano

Czytaj więcej >

Handel

Wzrosły dostawy LNG do gazoportu w Świnoujściu

Czytaj więcej >

Handel

Izba Zbożowo-Paszowa: spadły krajowe ceny zbóż

Czytaj więcej >
PHOTO: ZOFIA I MAREK BAZAK / EAST NEWS Warszawa hipermarket Carrefour N/Z Bezpieczne zakupy w godzinach dla seniorow powyzej 60 roku zycia - lista zakupow

Handel

Hipermarkety mają płacić w przyszłości wyższe podatki. Może to spowodować podwyżkę cen produktów

Czytaj więcej >

Handel

Budweiser ze sklepu, to nie ten sam Budweiser co sponsoruje Mundial. Wyjaśniamy częstą pomyłkę

Czytaj więcej >